Strona główna
Moda i uroda
Tutaj jesteś

Co warto wiedzieć o pierścionkach zaręczynowych?

1 lutego 2021 pierścionki zaręczynowe

Panowie, którzy planują w najbliższym czasie oświadczyć się swoim partnerkom, zazwyczaj szukają inspiracji w internecie, jak dokonać tego w oryginalny, ciekawy sposób. Wielu z nich chce, by było to wydarzenie wyjątkowe, niespodziewane i bardzo romantyczne, dlatego stara się zorganizować wszystko krok po kroku, tak by wraz z partnerką zapamiętali to wydarzenie do końca życia. O czym koniecznie trzeba pamiętać, planując zaręczyny?

Dobry plan to podstawa

By wszystko udało się jak należy, dobrze jest zaręczyny wcześniej, z ogromną precyzją, zaplanować. Panowie czasami przygotowują się do tego wydarzenia przez kilka miesięcy, gdyż chcą zadbać naprawdę o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Wielu z nich skrupulatnie planuje więc to, gdzie odbędą się zaręczyny, kto w nich będzie uczestniczył, jakie atrakcje będą towarzyszyły tym chwilom. Najczęściej panowie chcą to zrobić w dość kameralnej atmosferze, bez zbędnej publiczności, ze względu na to, iż doskonale wiedzą, że będą bardzo zdenerwowani i zestresowani. Zawsze też pojawia się nutka niepewności, czy aby na pewno ich wybranka powie „tak”. Dlatego też, dobrym pomysłem jest zorganizowanie oświadczyn na wymarzonych wakacjach, w pięknej lokalizacji (np.: po wyśmienitej kolacji, na plaży). Można także udać się na romantyczną wycieczkę do miast takich jak choćby Paryż, Rzym, Wenecja czy Wiedeń i tam poprosić swoją ukochaną o rękę.

Wyjątkowy pomysł na zaręczyny

Niektórzy mężczyźni stawiają na bardzo oryginalne oświadczyny. Któż z nas nie słyszał o tym, że panowie organizowali lot balonem, paralotnią czy helikopterem tylko po to, by w chmurach poprosić swoją wybrankę o rękę. Niektórzy wykorzystują do tego telewizję, radio, a nawet wydarzenia takie jak np.: koncerty i eventy. Panom nie przeszkadza wielka publiczność, by pośród kompletnie nieznanych ludzi wyznać swojej ukochanej miłość. Jeszcze inni korzystają z okoliczności, które akurat pojawiają się w ich życiu. Bale sylwestrowe, święta Bożego Narodzenia to również idealna okazja, by oświadczyć się swojej partnerce.

Idealny pierścionek

Zanim jednak postawi się przed partnerką to jedno z najważniejszych pytań, trzeba pamiętać o oprawie całego wydarzenia oraz o najważniejszym, czyli o pierścionku zaręczynowym. Dla wielu osób pierścionek zaręczynowy jest nieodzownym elementem oświadczyn oraz symbolem miłości dwojga ludzi, dlatego też panie nie wyobrażają sobie nie dostać pierścionka podczas oświadczyn. Zakup wyjątkowego pierścionka wcale nie jest takim trudnym zadaniem. Wystarczy dobrze poznać gust biżuteryjny partnerki oraz rozmiar jej palca. Mężczyźni często pożyczają ze szkatułek pań pierścionki i z nimi udają się do jubilerów, by mieć pewność, że kupią właściwy rozmiar pierścionka zaręczynowego. Ten sprawdzony sposób zawsze jest na topie i chętnie z niego korzystają zarówno młodzi mężczyźni, jak i dojrzali panowie. Dodatkowo, jubiler doradzi, jaki pierścionek zaręczynowy jest obecnie na topie oraz jakie modele najczęściej kupują panowie dla swoich wybranek.

Redakcja monstrum.com.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach. Dzielimy się wiedzą z zakresu biznesu, zdrowia, domu, zakupów, mody i wielu innych

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Oryginalne perfumy
Półfabrykaty srebrne

Jesteś zainteresowany reklamą?