Bez kategorii, news

Do Tiger Knight: Empire War trafiły rzymskie jednostki

Oasis Games, wydawca opublikowanego w ramach wczesnego dostępu [Early Access] hitu firmy NetDragon Websoft, gry Tiger Knight: Empire War, zaprasza wszystkich graczy do sprawdzenia świeżo wydanej aktualizacji zawartości skupionej wokół Cesarstwa Rzymskiego. Coraz popularniejsze średniowieczne, strategiczne MMO oferuję rozgrywkę PvP (Gracz kontra Gracz) jako legendarne legiony rzymskie, dodając nowe jednostki, ustawienia, jak i całkiem nowy tryb Areny do walk gladiatorów.

Od czasu, gdy w październiku 2016 roku Tiger Knight: Empire War zostało wydane w ramach wczesnego dostępu, gra cieszy się fantastycznym przyjęciem przez grających na Steamie, lokując się na liście 40 najczęściej ogrywanych tytułów już piątego dnia po wydaniu. Z setkami tysięcy zarejestrowanych graczy i przeszło 80% entuzjastycznymi recenzjami użytkowników dokumentującymi sukces gry, twórcy i wydawca są oddani pracy, by dalej rozszerzać grę o rozległą i ekscytującą zawartość.

Cesarstwo Rzymskie było najwspanialszą militarną potęgą starożytnego świata, a jego ekspansja kształtowała kolebkę współczesnej cywilizacji przez setki lat. Wraz z najnowszą zawartością dla Tiger Knight, gracze mogą doświadczyć chwalebnych bitew i taktycznej sprawności legendarnych legionów rzymskich. Aktualizacja wprowadza nową zawartość do już bogatego i zróżnicowanego świata gry:

  • Piechotę legionów rzymskich, ze specjalnymi jednostkami takimi jak Standard Bearer, jak i  taktycznymi formacjami jak Testudo (szyk żółwia);
  • Najbardziej rozpoznawalny ekwipunek legionów, jak krótki miecz Gladius, tarcza piechoty Scutum, czy ciężki oszczep;
  • Nowe scenerie bitew mające miejsce na najwspanialszych historycznych frontach kampanii rzymskiej, w tym przy galijskim Oppidum (osada obronna), niemieckim Czarnym Lesie, czy oazie na Saharze;
  • Tryb Areny, gdzie gracze mogą dowieść swojej wartości jako gladiatorzy, by zadowolić tłum Cesarstwa Rzymskiego.

Nowi gracze mogą dołączyć do kampanii rzymskiej i odkryć bogaty świat wykreowany za pomocą silnika Unreal Engine 3, wspartego technologią PhysX zapewniającą realistyczne zachowanie postaci i obiektów. Wszystkie postępy i osiągnięcia uzyskane we wczesnym dostępie zostaną zachowane po pełnej premierze gry.

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)