Bez kategorii, news

InnoGames prezentuje nowy odcinek InnoTV

InnoGames opublikowało dziś lutowy odcinek programu z cyklu InnoGames TV. W tym wydaniu, liczący sobie około 9 minut program porusza takie tematy jak nowa, gościnna rasa w Elvenar, Forge of Empires z romantycznym wydarzeniem “Karnawał w Wenecji” oraz rzut okiem nan nowe wydarzenie w antycznym świecie gry Grepolis.

Projektant Timon i graficzka Rike rozpoczynają program przedstawiając nowe rasy, który zagoszczą w magicznym świecie Elvenar: Czarodziejki i Smoki. Wraz z przybyciem nowych gości, gracze zaczną napotykać na swojej drodze akie postaci jak alchemicy władający pierwiastkami natury czy nekromanci, władni przywrócić umarłych do – powiedzmy – “życia”. Widzowie dowiedzą się wszystkiego na temat nowych technologii, budynków i jednostek.

carnival_event_window_bf3a0d2e44_73908b37fa.png

 

Następnie, Thi i Kai z zespołu Forge of Empires zaprezentują “Karnawał w Wenecji” – nadchodzące wydarzenie specjalne, w którym gracze wzorem Casanovy na balu maskowym obsypią różami swą sympatię by zdobyć jej serce. Każde zdobyte w grze serduszko to dla gracza szansa na specjalne nagrody, takie jak renesansowa willa czy dekoracyjny wenecki kanał. Wreszcie Nils, projektant Grepolis, opowie o nowym wydarzeniu – „W imię Demeter”. Gracze ugoszczą podróżników w swoich własnych gospodach, przygotowując dla nich posiłki łącząc przeróżne składniki.

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)