Bez kategorii, news

Zupełnie nowa, między-platformowa możliwość interakcji w Forge of Empires

InnoGames wypuściło dziś nowy budynek do swojego między-platformowego hitu Forge of Empires. Dzięki “Tawernie znajomych” gracze mogą odwiedzać się nawzajem i wspierać. Im więcej znajomych odwiedzi tawernę w tym samym czasie, tym więcej srebrników trafi do kieszeni gospodarza. Srebrniki to nowa waluta, którą można wykorzystać na różnego rodzaju przydatne efekty. Zawartość najnowszej aktualizacji zaprezentowano na wideo z Timonem i Kai w rolach głównych.tavern-stone

Gracze mogą odblokować nowy budynek w Epoce Brązu. Pojawi się on nieopodal miasta i nie można go przesunąć, ani sprzedać. Wygląd tawerny różni się w zależności od trwającej ery. W tawernie znajduje się określona liczba krzeseł – maksymalnie przy stole może zasiąść do 16 graczy. Ponadto w przyszłości pojawi się możliwość wizualnego dostosowania tawerny.

tavern-ema

Forge of Empires to między-platformowa strategia dostępna w przeglądarce internetowej oraz na platformach iOS i Android, w której zadaniem gracza jest zapewnienie swojemu miastu dobrobytu. Gracze wynajdują nowe technologie, tworzą imponujące, historyczne budowle i zwiększają strefy wpływów poprzez działania militarne oraz dyplomację.

tavern-future

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)