Bez kategorii, news

RuneScape: Idle Adventure już w Steam Early Access!

Przedstawiamy miniaturową przygodę RPG inną niż wszystkie! Jagex (deweloper RuneScape) i Hyper Hippo (twórcy AdVenture Capitalist) ogłaszają wejście tytułu RuneScape: Idle Adventures do programu wczesnego dostępu Steam Early Access.

Zdolne dostarczyć najwspanialszą historię w jaką da się rozegrać w 90 sekund – w sumie, to czemu by nie zrobić jakiegoś questa w czasie oglądania trailera Early Access na YouTubie?– Idle Adventures to wyjątkowo łagodnie obchodzące się z wolnym czasem gracza RPG dla każdego. Zadowoleni będą tak gracze żądni przygód, jak i Ci lubiący bezczynność. To pierwsza gra typu ‘idle’ – niewymagająca od gracza aktywności – która rzuca nas w środek epickiej historii… na minutę czy dwie dziennie.

W tej stworzonej z charakterystycznym dla Hyper Hippo wdziękiem produkcji, gracze wykreują i wcielą się w role dociekliwego niebiesko-skórnego nieśmiertelnego o niejasnym pochodzeniu, który odkrywa ikoniczny świat gry RuneScape w całkiem nowej przygodzie. Gracze sięgną po moc nowego Artefaktu Starszych ścierając się z potworami, rzucając wyzwanie bogom i uprawiając kapustę dla lokalnych chłopów – a wszystko to, gdy czekają aż zainstaluje się inna gra, rozpocznie się serial, lub… ugotuje ich kapusta. Postęp w grze następuje gdy nie gramy w Idle Adventures, więc nawet najcięższa misja nie jest niemożliwa do wykonania – z czasem.

RuneScape: Idle Adventures przesuwa granice oczekiwań od tego typu gier. Będzie to samoczynna gra typu „idle” z bogatą historią, wciągającym światem oferującym drobne przygody, akurat idealne na chwilę, kiedy masz nieco czasu do zabicia” – powiedział Cody Vigue, projektant ze studia Hyper Hippo. “Już w czasie zamkniętych beta testów otrzymaliśmy od graczy bardzo pozytywne opinie i będziemy kontynuować doszlifowywanie gry w okresie, gdy dostępna będzie jako Early Access, aż do ostatecznego wydania gry na wiele platform jednocześnie pod koniec roku.”

“Gatunek gier idle jest doskonały dla opowieści fantasy ze świata RuneScape – nasz humor, ogromne potwory, urocze postaci i średniowieczne krajobrazy zostały doskonale uchwycone w tym wyśmienitym tytule” – mówi Mark Ogilvie, główny projektant, RuneScape. “Tak naprawdę prawdziwy duch RuneScape był z nami przez cały proces tworzenia – współpracę ze społecznością w trakcie wersji beta oraz adaptowanie świata do rozgrywania mniej angażujących przygód. Najlepsze jest jednak to, że możemy opowiedzieć nową historię i dostarczyć grę, która wyróżni się w życiu każdego fana gier idle, RPG oraz MMO.”

RuneScape: Idle Adventures jest już dostępny w programie wczesnego dostępu Steam Early Access (http://store.steampowered.com/app/452780), a pełna premiera na PC i platformy mobilne planowana jest przed końcem 2016 roku.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)