Bez kategorii, news

Ostatni etap zamkniętych beta-testów Crush Online

GAMESinFLAMES ogłasza rozpoczęcie trzeciej i zarazem ostatniej fazy zamkniętych beta-testów swojego oryginalnego MMO – Crush Online. W najnowszej, dostępnej już do pobrania wersji gry, zespół zaimplementował już szereg usprawnień i poprawek w oparciu o głos społeczności graczy biorących udział w dotychczasowych testach.

Crush (1)
W nowej fazie testów zarejestrowani już gracze mogą korzystać ze swoich dotychczasowych kluczy dostępu, zaś osoby, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z Crush Online wciąż mogą zgłaszać się do udziału w zamkniętej becie na stronie www.crush-game.com.

Wallpaper_1 (1)
René Rieck, Product Manager GAMESinFLAMES, zdradza co nieco na temat szczegółów ostatniej aktualizacji: “Wśród wielu zmian wspomniałbym o Oblężeniach Zamków, które są teraz znacznie większym wyzwaniem, a drzewko Umiejętności Mistrzowskich zostało całkowicie przebudowane, tak by różne klasy postaci miały bardziej wyróżniające je cechy nabyte poprzez umiejętności. Poprawiliśmy też balans rozgrywki oraz system ulepszeń broni – w przyszłości będziemy dalej szlifować oba te obszary rozgrywki. Wielu graczy prosiło też o zmiany w interfejsie użytkownika i cieszymy się, że wiele z nich udało się wprowadzić – na przykład, gracze będą teraz widzieć na bieżąco wszystkie zmiany w statystykach swoich postaci. Dodaliśmy też nowe questy, dzięki czemu gracze szybciej będą w stanie osiągnąć maksymalny poziom. Z pomocą użytkowników wytropiliśmy i wyeliminowaliśmy też oczywiście szereg drobnych błędów i usterek w grze, więc można w jeszcze większym komforcie cieszyć się nową zawartością.”

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)