Bez kategorii, news

Lipcowy odcinek InnoGames TV odsłania nową Rasę Gościnną w Elvenar

InnoGames pokazało światu nowy odcinek swojego comiesięcznego podcastu wideo – InnoGames TV. Po raz pierwszy, lipcowa odsłona prezentuje nową Rasę Gościnną w grze Elvenar: Orkowie i Gobliny. Ponadto w Forge of Empires pojawią się nowe zadania związane z wydarzeniami historycznymi, Plemiona świętują 13 rocznicę powstania, a The West zaprezentuje zwycięzcę konkursu wideo.

W lipcowym odcinku Thi i Kai, twórcy gry Forge of Empires przedstawiają nową linię questów historycznych. Tym razem gracze poznają Marię I Stuart, królową Szkotów i pokrótce zapoznają widzów z jej dramatycznym życiorysem. Na tych śmiałków, którym uda się ukończyć wszystkie zadania, czekać będą nagrody w postaci specjalnych budynków. Następnie Rike i Timon z zespołu Elvenar przedstawią nową Rasę Gościnną – Orków i Gobliny. Nowi goście zawitają do posiadłości graczy wraz z wieloma budynkami i technologiami do odblokowania, nie będzie więc chwili na nudę. W dalszej części odcinka zostanie przedstawiony sposób w jaki legendarna już gra InnoGames, Plemiona, świętuje swoje 13 urodziny przy pomocy 13 unikalnych zadań. Na samym końcu filmu zostaną ogłoszeni zwycięzcy międzynarodowego konkursu wideo gry The West.

Elvenar Goblins (1)

Poprzez comiesięczne audycje wideo, InnoGames starają się zapewnić społeczności najświeższe informacje dotyczące swoich gier. Gospodarze InnoGames TV mówią po angielsku, ale napisy w serwisie YouTube są dostępne w 9 innych językach.

Mary Stuart (1)

Dzięki około 150 milionom zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z wiodących developerów gier online. Obecnie firma zlokalizowana w Hamburgu zatrudnia ponad 400 specjalistów z 30 krajów. Szczególnymi sukcesami InnoGames okazały się gry Tribal Wars, Grepolis i Forge of Empires.

Elvenar Orcs (1)

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)