Bez kategorii, news

Digital Extremes ogłasza wsparcie dla fundacji Outward Bound Canada

Pierwszy oficjalny zlot fanów gry Warframe odbędzie się już w lipcu. Twórcy gry, studio Digital Extremes, uznali, że zaoferowanie graczom możliwości poznania gry od środka, zabawy z innymi Tenno oraz zdobycia ekskluzywnych nagród to za mało i zdecydowali się przekazać całość przychodów ze sprzedaży biletów na rzecz kanadyjskiej fundacji charytatywnej, która działa już od lat 60-tych ubiegłego wieku. W ten sposób Digital Extremes chce, aby zarówno studio jak i gracze wsparli fundację Outward Bound Canada, która opiekuje się młodzieżą, weteranami wojennymi wracającymi do cywilnego życia oraz kobietom, które stawiły czoła przemocy domowej.

TennoCon

„Kiedy zaczęliśmy planować TennoCon 2016 naszym podstawowym celem było zebranie jak największej rzeszy fanów gry” – mówi Meridith Braun obejmująca w Digital Extremes stanowisko Vice President of Publishing. „Oczywistym dla nas było, że takie wydarzenie powinno być biletowane, ale nawet bardziej oczywistym było to, że powinniśmy przekazać kwotę zebraną ze sprzedaży biletów na pomoc innym. To ważna część naszej filozofii, która jest charakterystyczna także dla naszych graczy – dokładanie własnych starań, aby zmieniać na lepsze świat dookoła nas, bycie naprawdę honorowymi Tenno.”

 

Oprócz tego, że całkowity koszt zakupu biletu zostanie przekazany na cele charytatywne, uczestnicy mogą mieć pewność, że nie zabraknie dla nich atrakcji. TennoCon 2016 to dzień pełen paneli dyskusyjnych z twórcami, turniejów, ekskluzywnych gadżetów, niezwykłych nagród i wiele więcej. Chętnych nie brakuje – wyprzedane zostały już wszystkie najdroższe bilety VIP. TennoCon 2016 będzie mieć miejsce 9 lipca w rodzimym mieście Digital Extremes – London, w Kanadzie. Aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu wystarczy odwiedzić jego oficjalną stronę.

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)