Bez kategorii, news

InnoGames TV pokazuje nowość w Elvenar – Turnieje

InnoGames prezentuje kwietniową edycję InnoGames TV, czyli 8-minutowe video w dużej mierze poświęcone nowości w Elvenar, Turniejom. Dodatkowo, w odcinku wspomniano o wiosennych wydarzeniach w Forge of Empires, wielkanocnym evencie w Grepolisoraz nagraniu z wizyty studia na targach Cartoomics w Mediolanie.

InnoGames TV - April Episode

Na początku odcinka Timon i Oliver przedstawiają nowości w Elvenar. Turnieje pozwolą graczom na zdobycie rozmaitych nagród za zwycięstwa w zawodach odbywających się w prowincjach. Aby uzyskać dostęp do Turniejów, gracze będą musieli aktywować odpowiednią opcję w drzewku badań – dzięki temu co tydzień dostępne będzie dla nich nowe wyzwanie. Turnieje dostosowane są do konkretnych typów regionów, na przykład turniej marmurowy będzie dostępny dopiero po odblokowaniu przez graczy całego regionu.

W dalszej części nowego odcinka InnoGames TV, Kai oraz Thi z Forge of Empires zaprezentują nadchodzące w kwietniu wydarzenia. W nowym evencie historycznym „Jurij Gagarin” gracze poznają historię eksploracji kosmosu. Pokrótce zostanie także omówione kolejne wydarzenie, czyli Drzewko Majowe.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)