Bez kategorii, news, Strategiczne, Via WWW

InnoGames TV rozpoczyna świąteczny sezon premierą nowego odcinka i rozwiązaniem konkursu

W tym roku InnoGames TV wcześnie rozpoczyna sezon świąteczny. Fani gier tego studia już od dziś mogą obejrzeć grudniowy odcinek (z polskimi napisami). W trwającym około 13 minut odcinku widzowie będą mieli okazję poznać laureata nagrody Kindle Tablet Competition, zobaczyć podsumowanie zbliżających się eventów dla graczy oraz specjalny teaser eventu zimowego Forge of Empires.

DECEMBER

Film rozpoczyna krótka informacja dotycząca przyszłorocznych planów twórców gry Elvenar, w której gracze budują własne miasto rodem z fantasy. Timon i Oliver z zespołu InnoGames pokażą fanom gry co też szykują dla nich w najbliższych miesiącach. Po ogłoszeniu zwycięzcy konkursu przez prowadzącą odcinek Dianę, projektant gier Peer przedstawi widzom zimowy event Forge of Empires. Widzowie zobaczą również Davida z Tribal Wars 2, który podsumuje dla nich ostatnią sesję Q&A gry na Facebooku. Także zespół Grepolis, rozgrywającej się w Grecji gry strategicznej, będzie miał okazję zaprezentować najnowsze aktualizacje gry, a w tym jej nową grafikę, zmiany w aplikacji mobilnej i informacje dotyczące zbliżającego się eventu. Na zakończenie odcinka twórcy Tribal Wars przedstawią odświeżoną odsłonę wydarzenia Castle Assault. Zespołowi udało się przywrócić event po wdrożeniu zmian, które mają na celu zyskanie sobie sympatii graczy.

W co miesięcznym filmowym podcaście InnoGames dostarcza społeczności najnowszych wiadomości na temat ich gier. Chociaż podcast prowadzony jest w języku angielskim, wszystkie filmy dostępne są na YouTube w wersji z napisami w dziewięciu językach, w tym w polskim.

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 150 milionów zarejestrowanych graczy. Mieszcząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona (Tribal Wars), Grepolis oraz Forge of Empires.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)