Bez kategorii, news

InnoGames przedstawia nowości!

W tym tygodniu większość z nas powróciła do przyszłości – zaprezentowany dzisiaj najnowszy odcinek InnoGames TV pokazuje, jak przyszłość będzie wyglądać w Forge of Empires. Październikowa odsłona comiesięcznego podcastu video to także szansa, aby po raz pierwszy zobaczyć materiał z rozgrywki, nowe grafiki oraz przygotować się na zmiany nadchodzące w kolejnych aktualizacjach Elvenar. Oglądając 15 minutowy film, gracze dowiedzą się więcej o wydarzeniach w grze oraz w samej firmie. Zapraszamy na seans!

Dodatkową atrakcją, która pomoże świętować aktualizację w Forge of Empires jest możliwość wygrania tabletu Kindle Fire. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy zasubskrybować kanał YouTube InnoGames oraz wysłać wiadomość z nazwą użytkownika na TV@innogames.com.

W nowym odcinku przedstawiciele InnoGames opowiadają też o zbliżających się nowościach we wszystkich swoich grach: Starożytnych Cudach w Elvenar oraz dodatkowym balansie w Tribal Wars 2. Co więcej, w Grepolis rozpoczęło się wydarzenie związane z Halloween, a w The West – Día de los Muertos. Widzowie dowiedzą się też więcej o nadchodzącym systemie questów w Tribal Wars.

IGtv(1)

InnoGames TV to ukazujący się co miesiąc podcast, w którym zespół InnoGames informuje społeczność o najważniejszych zmianach i najświeższych nowościach w swoich grach. Goście mówią po angielsku, ale do filmów w serwisie YouTube są dostępne napisy w aż 9 językach – w tym w j. polskim.

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 150 milionów zarejestrowanych graczy. Miesząca się w Hamburgu firma zatrudnia obecnie 350 ekspertów z 25 krajów. Do najpopularniejszych gier InnoGames należą Plemiona (Tribal Wars), Grepolis oraz Forge of Empires.

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)