Bez kategorii, news

Jeszcze więcej możliwości w Tribal Wars 2!

InnoGames poinformowało o wprowadzeniu nowej opcji „Umiejętności Plemienia” do gry Tribal Wars 2. Od teraz gracze będą mieć jeszcze więcej możliwości rozwoju swojego plemienia, wzmacniania jego potęgi i odblokowania wyjątkowych umiejętności poprzez przekazywanie odpowiednich surowców jak żelazo, drewno czy glina. Więcej informacji na ten temat pojawiło się w dedykowanym filmiku, stworzonym przez InnoGames. Tribal Wars 2 to następca kultowych Plemion – gry posiadającej ponad 55 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.

1

Dzięki przekazywaniu surowców gracze będą mogli zdobywać punkty doświadczenia dla swojego plemienia, które to z kolei podniosą jego całkowity poziom. Gdy dane plemię zdobędzie wystarczającą ilość punktów doświadczenia, i tym samym osiągnie wyższy poziom, zostaną im przyznane specjalne punkty umiejętności, za które będzie można wykupić konkretne umiejętności dla plemienia jak np. premię do ataku czy przyspieszenie rekrutacji jednostek. Wprowadzenie tej funkcji pozwoli planować aktywnym graczom zróżnicowane strategie rozgrywki. W konsekwencji wpłynie to na potyczki z innymi plemionami o podobnym poziomie zaawansowania.

3

W Tribal Wars 2 gracze wcielają się w rolę przywódcy niewielkiej osady w rozległym, średniowiecznym uniwersum. Stworzenie i rozbudowa własnego imperium będzie wymagać ciągłej czujności i gotowości do staczania niezliczonych zaciętych walk. To klucz do przetrwania w tym niebezpiecznym świecie. Ta wyjątkowa gra MMO koncentruje się na taktycznych potyczkach pomiędzy graczami rozgrywanych w czasie rzeczywistym.

2

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)