Bez kategorii, news

Auctioneer, hit Cherrypick Games, trafił od Google Play!

Auctioneer, najnowsza gra warszawskiego studia Cherrypick Games, jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w Google Play Store.

Teraz także posiadacze urządzeń mobilnych z systemem Android mogą spróbować swoich sił podczas najbardziej szalonych licytacji na świecie. Kluczowym elementem w rywalizacji nie są jednak pieniądze, ale spostrzegawczość i szybkość reakcji. Im dłużej trawa licytacja, tym gorętsze stają się emocje, a chęć zdobycia upragnionego dzieła powoduje, że do walki przystępuje coraz więcej osób, dlatego gracz zmuszony jest do podejmowania coraz trudniejszych wyborów i do wykazywania się refleksem i precyzją. W miarę postępów, w grze odblokowywane są kolejne lokacje i aukcjonerzy. Gra umili czas każdemu, kto ceni sobie proste reguły, łatwą mechanikę rozgrywki i ciekawą pikselową grafikę.

iphone 5 01

Auctioneer już 18 września trafił w ręce użytkowników urządzeń z systemem iOS. Gra od razu podbiła serca graczy oraz zdobyła uznanie Apple, który wyróżnił ją tytułem Najlepszej Nowej Gry na całym świecie!

Pobierz Auctioneer za darmo na Androida: https://goo.gl/SX6uo0

Wesprzyj grę Auctioneer oddając swój głos w serwisie Product Hunt: http://www.producthunt.com/games/auctioneer

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)