Bez kategorii, news

Cat Mario

W dzisiejszych czasach, gdzie gry przeglądarkowe stają się coraz bardziej oryginalne i niejednokrotnie torują sobie w ten sposób drogę prosto na urządzenia mobilne czy nawet pełnoprawne produkcje przeznaczona na komputery osobiste i konsole, łatwo znaleźć coś interesującego oraz stanowiącego pewne wyzwanie, na przykład LICZNE GRY MARIO dostępne na wielu platformach z grami przeznaczonymi na przeglądarki internetowe.
cat mario
Jedną z gier w tej kategorii jest Cat Mario – swojego rodzaju spin off klasycznej serii gier platformowych od Nintendo. Tym razem wcielamy się w tytułowego kota i przemierzamy kolejne, najeżone pułapkami oraz całkowicie nie – fair etapy co, wbrew pozorom, sprawia tylko, że rozgrywka jest jeszcze bardziej zabawna; choć niewykluczone, że w pewnym momencie w końcu puszczą nam nerwy.

cat mario1
Mechanika zabawy niczym nie różni się od innych produkcji tego rodzaju: musimy skakać, aby unikać, na przykład, kolców – trudność, przed którą postawili nas twórcy polega jednak na tym, że mogą one wyskoczyć z zupełnie niegroźnie wyglądającego kamiennego bloku, który w żaden sposób nie informuje gracza o swojej „zawartości”. Nie mamy wyjścia – musimy zdać się na intuicję: jeśli coś nas jeszcze nie zabiło, to powinniśmy przygotować się na najgorsze, nawet jeśli dojdziemy do końca poziomu.

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)