Bez kategorii, news

Więcej możliwości strategicznego planowania w najnowszej aktualizacji do gry Imperia Online

Twórcy gry Imperia Online podzielili się informacjami na temat zbliżającej się kolejnej aktualizacji do swojej gry. Tym razem w ręce graczy zostanie przekazane narzędzie, które znacznie zwiększy możliwości strategicznego planowania rozwoju Imperium, a także wzbogaci raport z bitew o dopracowane animacje.

charts

Pierwszą z nowych opcji wprowadzanych do gry jest możliwość śledzenia poszczególnych aspektów rozwoju własnego królestwa. Na szczegółowych wykresach będzie można śledzić dane dotyczące ekonomii, armii, handlu i innych. Dzięki dostępowi do tych danych gracze z łatwością będą mogli uzyskiwać informacje na temat liczby wojsk, rozegranych bitew, ważnych wydarzeń w swoim Imperium czy wartości swoich jednostek. Zgromadzenie wszystkich tak istotnych informacji w jednym miejscu pozwoli graczom nie tylko uzyskać wiedzę niezbędną przez rozpoczęciem konfliktu wojskowego, ale też na odpowiednie planowanie dalszego rozwoju własnego Imperium.

fortress_siege

We wrześniu w grze pojawią się także zapowiedziane wcześniej animowane bitwy, które zostały wzbogacone szczegółowymi efektami wizualnymi. Animacje bitew będą ciekawym dodatkiem do raportów bitewnych i pokażą graczom dokładnie co się wydarzyło podczas prowadzonego przez nich oblężenia. Wszystkie jednostki posiadać będą szczegółowe dane np. punkty życia czy ataku. Dzięki możliwości sprawdzenia zachowania jednostek w bitwie, gracze będą mogli lepiej rozplanować swoje kolejne konflikty wojenne oraz bitwy.

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)