Bez kategorii, news

Oficjalna premiera Sword Coast Legends na PC, Mac i Linux już 29 września

Niezależne studio n-Space oraz Digital Extremes ogłosili, że Sword Coast Legends™, klasyczne drużynowe RPG, zostanie wydane na PC, Maca i Linuksa już 29 września tego roku. Wersja na konsole PS4 i Xbox One ujrzy światło dzienne pod koniec roku.

„Nie możemy się doczekać, żeby pokazać wszystkim co udało nam się stworzyć w Sword Coast Legends, jednak nasi bossowie potrzebują jeszcze kilku dodatkowych punktów życia… Larethar szlifuje swój szkocki akcent, a grę trzeba jeszcze troszkę dopieścić…” powiedział Dan Tudge, prezes n-Space i twórca Sword Coast Legends. „Odkładając żarty na bok, uważamy, że gracze, którzy nam zaufali powinni otrzymać w swoje ręce niesamowitą grę, która idealnie przeniesie narrację rpg znaną z systemu Dungeons & Dragons do świata kooperacyjnych gier wieloosobowych. Jeżeli to oznacza, że musimy poświęcić jeszcze kilka tygodni na jej dopracowanie i zbalansowanie, to niech tak będzie.”

SCL_BelaphossStatue_080415 (1)

„Ostatnie tygodnie przed premierą to chyba najcięższy okres oczekiwania dla wszystkich, ale cieszę się, że studio n-Space jest tak oddane stworzeniu wciągającej rozgrywki w stylu D&D. Informacja o dodaniu darmowego DLC „Rage of Demons” dla wszystkich, którzy zamówią grę przed premierą, to świetna wiadomość” przyznaje Nathan Stewart, brand director Dungeons & Dragons w firmie Wizards of the Coast. „Samo rozszerzenie pozwoli graczom w nowy sposób podejść do starć z demonami czyhającymi w Podmroku.”

Dziennikarze uczestniczący w odbywających się właśnie targach Gamescom mają niepowtarzalną okazję obejrzeć i samemu zagrać w Sword Coast Legends. W tym miesiącu gra pojawi się także na targach PAX Prime w Stanach Zjednoczonych.

SCL_small_1

Twórcy ogłosili także, że wszystkie już zakupione oraz nowe zamówienia przedpremierowe otrzymają za darmo pierwszy dodatek do gry – „Rage of Demons”. Sword Coast Legends można zamówić w pre-orderze. Możliwe jest także zamówienie w przedsprzedaży wersji Deluxe i Kolekcjonerskiej, które zawierają kompleksowy poradnik, mapę Wybrzeża Mieczy wykonaną na płótnie, oficjalną ścieżkę dźwiękową, liczne bonusy do wykorzystania w grze, przedmioty początkowe i specjalne przedmioty dla mistrza gry oraz figurkę potężnego demona Belaphossa (edycja kolekcjonerska). Wkrótce pojawi się więcej szczegółów na temat „Rage of Demons”.

Aby dowiedzieć się więcej na temat „Sword Coast Legends”, dołączyć do społeczności gry i zamówić grę w przedsprzedaży, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę gry: www.SwordCoast.com

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)