Bez kategorii, Dla dziewczyn, Gry, Sportowe

My Dolphin Show 7

Coraz częściej wśród gier przeglądarkowych możemy natknąć się na produkcje zdobywające sobie takie uznanie graczy, że powstają, zdaje się, że w nieskończoność, ich kolejne odsłony. Dzięki temu, możemy cieszyć się swoimi ulubionymi grami nie tylko na pecetowej przeglądarce, ale dzisiaj także i na urządzeniach mobilnych.

Grą, która zdołała odnieść taki sukces jest między innymi My Dolphin Show 7, gdzie podejmujemy się wyzwania dostarczenia niezapomnianego widowiska dla publiczności rozmaitych obiektów, jak na przykład wodny park rozrywki czy nawet statek, poprzez wykonywanie różnorodnych sztuczek jako trener delfinów – oczywiście przy współpracy naszego podopiecznego. Przez kolejne 72 etapy nasz delfin będzie musiał popisać się choćby takimi umiejętnościami, jak strącanie piniaty, wykonywanie powietrznych akrobacji czy łapanie rzucanych przez trenera ryb.

Za wykonywanie zadań zdobywamy możliwość odblokowania nowych strojów dla naszego trenera oraz delfina; niektóre z nich możemy także kupić za prawdziwe pieniądze w przypadku wersji przeznaczonej na Androida.

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)