Bez kategorii, news

League of Legends Scouter – Razer wprowadza nową funkcję darmowego komunikatora Razer Comms

Firma Razer™, lider na rynku urządzeń zintegrowanych i oprogramowania dla graczy, zaprezentowała dzisiaj League of Legends (LoL) Scouter, dodatek do komunikatora VoiP skierowany do wszystkich graczy popularnej gry z gatunku MOBA. Wraz z najnowszym rozszerzeniem do Razer Comms wprowadzono także nową funkcję URL, która umożliwi alternatywny sposób zapraszania znajomych z drużyny do rozmów. Nowa aktualizacja została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi dewelopera LoL – RIOT Games – dotyczącymi zewnętrznych aplikacji. Aktualizacja Razer Comms zawierająca League of Legends Scouter jest dostępna do pobrania począwszy od dnia dzisiejszego.

Accounts

League of Legends Scouter pozwala na prowadzenie wygodnej komunikacji głosowej w obrębie dobranego przez grę zespołu oraz dostarcza szczegółowych danych na temat poziomu przeciwników w grze League of Legends, w którą miesięcznie gra 70 milionów graczy z całego świata.

Komunikacja głosowa ma w League of Legends kluczowe znaczenie i umożliwia koordynację działań na planszy, nawet pomiędzy nieznajomymi stojącymi po tej samej stronie konfliktu. Dzięki dodatkowi do Razer Comms, aby dołączyć do wybranej rozmowy ad hoc, wystarczy w oknie LoL Scouter wkleić odpowiedni adres URL. W ten sposób zarówno dobrzy znajomi i przypadkowi sojusznicy mogą sprawnie się ze sobą komunikować – w wielu sytuacjach właśnie to przesądza o zwycięstwie w Summoner’s Rift.

Poza komunikacją głosową, LoL Scouter pozwala także na uzyskiwanie cennych informacji zarówno o sojusznikach i przeciwnikach:

  • Nazwę Czempiona
  • Ranking sezonowy
  • Stosunek wygranych do przegranych w grach normalnych i rankingowych
  • Stosunek KDA (Kill/Death/Assist)
  • Runy
  • Mistrzostwa

Call_Landing

„Kiedy jakaś gra jest na tyle dobra, że blisko 30 milionów osób loguje się do niej każdego dnia, rozbudowa Razer Comms pod kątem zapewnienia tym graczom przewagi jest dla nas ekscytującym wyzwaniem.” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Dzięki Razer Comms LoL Scouter, gracze w obrębie jednej drużyny mogą błyskawicznie zapraszać się do wspólnego czatu VoiP, co sprawia, że ‘gra zespołowa’ nabiera nowego znaczenia. Co więcej, kluczowe informacje dotyczące doświadczenia i historii przeciwników, udostępniane przez LoL Scouter, pomagają podejmować trafniejsze decyzje taktyczne przed walką z przeciwnikiem. Wziąwszy pod uwagę, że komunikacja, zarządzanie zasobami i timing stanowią trzon rozgrywki w League of Legends, takie dodatki przynoszą nie lada korzyści.”

Razer Comms LoL Scouter

Więcej o Razer Comms:

Razer Comms to darmowy komunikator dla graczy w stylu all-in-one. Aplikacja oferuje krystalicznie czystą komunikację VoIP i wygodny system komunikacji tekstowej z zaawansowanymi opcjami tworzenia grupowych czatów. Dzięki wbudowanym zaawansowanym nakładkom na gry oraz wsparciu czatu pomiędzy różnymi grami, Razer Comms pozwala pozostawać w stałym kontakcie z przyjaciółmi – bez żadnych kompromisów i bez przerywania rozgrywki. Razer Comms to nowy standard w komunikacji pomiędzy graczami.

  • Instant messaging: Szybki i intuicyjny czat i rozmowy głosowe z przyjaciółmi, kolegami z pracy, czy z całą gildią podczas wymagającego rajdu.
  • Nakładka w grach: Bezpośrednie powiadomienia o wszystkich wiadomościach, wydarzeniach, a nawet rozmowy głosowe ze znajomymi, bez utraty koncentracji i bez wychodzenia z gry – wszystko dzięki dyskretnej nakładce Comms.
  • Kontakt bez żadnych kompromisów: Dzięki aplikacji mobilnej na system Android, użytkownicy zyskują możliwość przekierowania rozmów i wiadomości prosto do komputera PC.

 

Więcej informacji o Razer Comms na http://www.razerzone.com/comms.

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)