Bez kategorii, news

Happy Wheels

Happy Wheels to gra którą znają wszyscy, jedni znają ją poprzez youtuberów którzy jednego czasu bardzo tą gre promowali a drudzy znają ją przez fakt że była ona swojego czasu na dużej ilości portalów z grami pokroju gry.pl. Ale powiedzmy sobie czym jest ta gra. Happy Wheels to klon starej i dobrej elastomanii.

Czyli gra w której jedziemy jakimś pojazdem i tak nim manipulujemy żeby nie uderzyć sie w głowę oraz żeby dojechać do mety. Przecwnikiem gracza nie jest trasa a opanowanie motoru czy innego pojazdu który mamy do dyspozycji w grze.

Screen Shot 2015-05-30 at 16.07.28

A tych jest sporo od dziadka na wóżku inwalizdzkim po ojca z dzieckiem na rowerze a kończąc na świętym mikołaju którego sanie ciągną elfy. Warto także dodać że gra jest dość krwawa. No porządku dziennym są sytuacje gdzie komuś urywa się głowa albo ręka.

Ogólnie krew rozbryzguje się na lewo i prawo co może być dla niektórych coś niesmaczne. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza i chcesz pograć w klona starej dobrej elastomani (jeśli ktoś nie wie tak brzmi pełna nazwa gry Elma) to zagranie w Happy Wheels może być dobrym pomysłem. No i oczywiście warto mieć ciutkę luzu bo gra ma bardzo dużo czarnego humoru. Więc jeśli oburzasz się na widok krwi niestety to nie jest produkcja dla ciebie.

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)