Bez kategorii, news

Najnowsza aktualizacja Warframe – „Sanktuarium” trafia na konsole PS4 i Xbox One!

NEWWarframeLogo(1)Studio Digital Extremes udostępniło pierwszą w tym roku tak dużą aktualizację do gry Warframe na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

 

Nowa aktualizacja – „Sanktuarium” – wprowadzi do gry wiele znaczących zmian, w tym nowego Warframe’a, nowy tryb rozgrywki i całą masę niespodzianek, które czekają na graczy. Na wszystkich Tenno czeka też zupełnie nowy quest, który pozwoli odblokować wyjątkowy pancerz Chroma. Gracze będą mogli też skonfrontować swoje umiejętności z innymi, dzięki nowemu systemowi PvP 2.0, a także wybrać się na nową misję w aż ośmioosobowej grupie!

 

Grineer

Najważniejsze elementy aktualizacji:

 

  • NOWY WARFRAME – mistrz śmiercionośnych żywiołów Chroma, który potrafi zmieniać ilość zadawanych obrażeń za pomocą zmiany swoich barw.

 

Chroma w akcji: http://bit.ly/1OeJrvI

 

  • KONKLAWE 2.0 – możliwość postawienia wyzwania innym Tenno w rozgrywce „przejęcia Cephalona”, eksploracja trzech zupełnie nowych map, a także zdobywanie cennych nagród w zupełnie odmienionym i nowym systemie PvP 2.0! Teshin, przewodnik po nowym systemie PvP oraz Konklawe syndykatów zawitali do Przekaźnika. Gracze, którzy wezmą udział w konklawe pod banerem Teshina, mają szansę na zdobycie wielu nagród związanych z Syndykatem.
  • NOWE ZADANIE: NORMALNE DZIWOLĄGI – Cephalon Simaris potrzebuje pomocy Tenno, aby znaleźć źródło tajemniczych odgłosów. Coś czai się w ciemności i zaczyna polować. Trzeba jak najszybciej rozwiązać tę tajemnicę.
  • NOWE WZMOCNIENIA DLA TENNO – Tenno mogą powiększyć swój arsenał o poniższe bronie:

KOHMAK – większa wersja Kohm, strzelba, która wystrzeliwuje podwójne pociski za każdym pociągnięciem spustu.

RIPKAS – kastety z piłami spalinowymi, które pozwolą rozerwać wrogów na strzępy.

 

  • NOWE POMIESZCZENIE W PRZEKAŹNIKU – W Przekaźniku pojawiło się Sanktuarium, w którym można spotkać Cephalona Simaris i uzyskać dostęp do nowych misji, gracze mogą także namierzyć mnóstwo celów do kodeksu Tenno, aby odblokować liczne nagrody od Syndykatów.
  • NOWY WRÓG – Maniakalny Grineer to śmiercionośny zabójca, która niepostrzeżenie wyskakuje z cienia by zadać cios i ponownie zniknąć, jest ciężki do wyeliminowania, ale ignorowanie go może mieć śmiertelne skutki.

PVPLobby

Gracze konsolowi mogą pobrać aktualizację Sanktuarium już dzisiaj! Aktualizacja jest też dostępna na pecety. Aby dowiedzieć się więcej o Warframe’ie, pobrać klienta gry i dołączyć do społeczności graczy wystarczy odwiedzić oficjalną stronę: : www.warframe.com

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)