Bez kategorii, news

Elevenar na nowym zwiastunie!

elvenar-wallpaperStudio InnoGames zaprezentowało dzisiaj zwiastun prezentujący rozgrywkę w swojej najnowszej grze strategicznej, osadzonej w realiach fantasy – Elvenar. Nowy zwiastun prezentuje najważniejsze elementy rozgrywki oraz potężne metropolie elfów oraz ludzi. Gra Elvenar w wersji angielskiej jest dostępna w trybie beta od początku bieżącego roku, a od teraz gracze mogą w nią zagrać bez konieczności posiadania kodu dostępu. W najbliższych tygodniach InnoGames zaprezentuje także kolejne wersje językowe Elvenar.

 

Elvenar to strategia MMO od InnoGames, osadzona w egzotycznym świecie fantasy. Mając za zadanie stworzenie prosperującego miasta, gracze wybiorą jedną z ras: elfów lub ludzi. Wybór będzie miał wpływ na to, jak będzie wyglądało miasto oraz jego mieszkańcy, oraz jakie jednostki je zasiedlą. Elvenar zadebiutuje jako gra przeglądarkowa, ale planowane są także edycje mobilne. Zamknięta beta gry rozpocznie się w styczniu 2015.

 

Poza zarządzaniem zasobami, ulepszaniem budynków i zdobywaniem nowych zdolności, gracze będą musieli przywiązywać wagę do mapy. To właśnie tu rozpoczną interakcje z innymi graczami, rozpoczną zwiad nowych prowincji czy zdobędą potężne relikwie za walkę z postaciami niezależnymi. Walki w Elvenar rozgrywają się na zróżnicowanych terenach stworzonych z trójwymiarowych sześciennych pól – hexów. Strategiczne bitwy, w których bierze udział do 20 różnych potworów i typów jednostek, są także animowane w 3D, dzięki czemu starcia stają się jeszcze ciekawsze.

 

InnoGames to jeden z wiodących światowych deweloperów gier online, którego tytuły mogą pochwalić się rzeszą 130 milionów zarejestrowanych graczy. Do najpopularniejszych gier hamburskiego studia należą Plemiona, Grepolis oraz Forge of Empires.

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)