Bez kategorii, news

Must Deliver zadebiutuje 16 kwietnia

Must Deliver_logoStudio Cherrypick Games, odpowiedzialne za hit Touchdown Hero, poinformowało o premierze swojej najnowszej gry „MustDeliver”, która trafi na urządzenia mobilne już 16 kwietnia 2015. Gra będzie dostępna na iOS, Android i urządzenia przenośne firmy Amazon. MustDeliver to zakręcona gra w klimatach arcade z grafiką i dźwiękiem w stylu retro.

 

Wreszcie znaleziono antidotum na wirus zombie! Zadaniem gracza będzie dostarczenie go do wszystkich zagrożonych. Aby dotrzeć do kolejnych stref, w których skryli się ocaleni, trzeba będzie przedzierać się przez hordy nieumarłych i anihilować wrogów za pomocą arsenału broni i serii ciosów. Ale przede wszystkim nie wolno dać się zagryźć!

MD_01

Podstawowym sposobem przetrwania w MustDeliver jest unikanie zombie. Na gracza czyhać będą rozmaici wrogowie: od powolnych szwędaczy, aż po rozpędzone abominacje – w sumie kilkanaście rodzajów. Wszystkie pragną tylko jednego – dopaść i pożreć gracza najszybciej jak się da. Docierając do kolejnych stref gracz będzie mógł odblokowywać kolejne postacie, ciosy i ataki specjalne, aby w spektakularnie krwawy sposób rozprawiać się z hordami zombiaków.MD_03

„Po sukcesie Touchdown Hero zastanawialiśmy co nowego moglibyśmy stworzyć, biorąc pod uwagę uwagi naszych fanów. Nagle ktoś rzucił hasło „gra o zombie”, ale zamiast po prostu odrzucić ten pomysł, jako kolejnej gry o zombie, zrobiliśmy sobie z tego małe wyzwanie”, mówi CEO Cherrypick Games – Martin Kwaśnica. „MustDeliver to gra o zombie z twistem, opiera się na zabawie i wciągającej mechanice rozgrywki, znanej z Touchdown Hero.”

MustDeliver to gra free-to-play, która będzie dostępna w Appstorze, Google Play i sklepie Amazon już 16. KwietniaMD_02

Trailer gry, pierwsze screenshoty oraz logo dostępne są w Press kicie: http://bit.ly/1HAaEow

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)