Bez kategorii, news

Nadchodzi nowa gra od Cherrypick Games – Must Deliver

Must Deliver_logo

Studio Cherrypick Games jest pełne energii twórczej po pozytywnym przyjęciu swojej pierwszej gry Touchdown Hero na całym świecie. Już w najbliższych tygodniach będzie miała premierę ich kolejna gra mobilna Must Deliver, a słynne Touchdown Hero doczekało się kolejnej ważnej aktualizacji.

Must Deliver

To propozycja dla nie tylko dla tych, którzy pokochali rozgrywkę Touchdown Hero. Przyjęta bardzo ciepło przez graczy mechanika została przeniesiona do realiów apokalipsy zombie, gdzie głównym zadaniem jest dostarczenie antidotum dla osób zagrożonych przemianą. Gra łączy w sobie znane z TDH rozwiązania z bardziej rozbudowanym systemem postaci i umiejętności specjalnych.

Na graczy czeka kilkadziesiąt nietypowych i zabawnych postaci, a każda z nich posiada niepowtarzalną umiejętność specjalną. Gra na urządzeniach mobilnych iOS, Android pojawi się w kwietniu i będzie zupełnie darmowa!

  • Uciekaj przed zombiakami, naładuj atak specjalny, zniszcz umarlaków i dostarcz lek dla ocalałych!
  • Za pokonanie znajomych i bicie rekordów otrzymasz nagrody i odblokujesz kolejne postaci
  • Arsenał ataków: każda z postaci posiada unikalny atak do walki z zombie – cięcie, cios pięścią, kopniak, strzał z broni i wiele więcej
  • Wiele rodzajów wrogów do wyminięcia i pokonania
  • Biegnij przez ciągle zmieniające się otoczenie i warunki pogodowe
  • Wszystko okraszone dopracowanym stylem retro

Touchdown Hero

Aktualizacja Free Agency wprowadza nowy system odblokowania drużyn. Gracze mogą przypisać owych agentów zarówno do posiadanych już drużyn jak i tych jeszcze zablokowanych. Dzięki temu można zagrać upatrzoną wcześniej postacią, bez potrzeby wykonywania zadania.

Free Agnecy Update

Aby jeszcze więcej osób mogło się cieszyć Touchdown Hero i dołączyć do ponad półtora miliona graczy, twórcy podkręcili wydajność i jeszcze bardziej zoptymalizowali swoją grę. Idąc za sugestiami graczy wprowadzono drobne poprawki do mechaniki rozgrywki i wyeliminowano mniejsze bugi.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)