Bez kategorii, news

Wyrmius nareszcie trafia do Warframe

NEWWarframeLogo(1)Digital Extremes, twórcy darmowej gry o standardzie AAA „Warframe”, uruchomili mini-grę z gatunku side-scroller – Wyrmius, która jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy Warframe w wersji PC. Wyrmius przybywa, niosąc ratunek wszystkim tęskniącym za grami retro i eliminowaniem wrogów za pomocą potężnych laserów!

 

https://www.youtube.com/watch?v=iudltk7Ikf8&feature=youtu.be

 

Aby zagrać w Wyrmius, wystarczy odwiedzić swój Arsenał i wybrać Wyrma, po czym w „Wyglądzie” załadować układ broni „W” na górze ekranu… Nie każdy jednak z łatwością poradzi sobie ze znalezieniem  nieuchwytnego Wyrma.

 

Akcja Warframe rozgrywa się w dalekich zakątkach kosmosu, podczas nowego Mrocznego Wieku.  Po kilku stuleciach spod jarzma Grineer zostają wyzwoleni Tenno – starożytna rasa będąca na skraju wyginięcia. Gracze rozpoczynają swoją przygodę u schyłku władzy Grineer, kiedy to Tenno zaczynają uzbrajać się w Warframe’y – tajemnicze egzoszkielety. Gra Warframe dostępna jest na PC, Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji o grze Warframe można znaleźć pod adresem www.warframe.com

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)