Bez kategorii, news

Elvenar – zamknięta beta właśnie wystartowała

Elvenar CBTStudio InnoGames rozpoczęło dzisiaj fazę zamkniętych testów beta swojej najnowszej gry – Elvenar. W pierwszej kolejności do gry zostanie zaproszona ograniczona liczba największych fanów, jednak już wkrótce w ręce pozostałych zainteresowanych graczy trafią kolejne klucze. Aby uzyskać dostęp do wersji Closed Beta, gracze powinni dokonać pre-rejestracji na oficjalnej stronie gry beta.elvenar.com, a następnie oczekiwać wiadomości e-mail z kodem umożliwiającym dostęp. InnoGames rozda też pulę kodów w kanałach społecznościowych, w tym na Facebooku.

Początkowo zamknięta beta Elvenar będzie dostępna jedynie w wersji przeglądarkowej. Niebawem twórcy planują też wprowadzenie wersji mobilnych. To pierwsza gra InnoGames, w której gracze będą mogli zdecydować się na wybór jednej z dostępnych raz – Elfów lub Ludzi. Rdzeniem rozgrywki będzie rozwój i ulepszanie miasta, handel oraz eksploracja świata. W zależności od wybranej rasy, gracze uzyskają dostęp nie tylko do odmiennych z wyglądu budynków, ale także do odrębnych technologii. Elfy to istoty przepełnione magią i żyjące w harmonii z naturą, a Ludzie są znani ze swojego zamiłowania do inżynierii – to zróżnicowanie znajdzie swoje odbicie w stylu rozgrywki.Elvenar - Miasto

Poza zarządzaniem zasobami, ulepszaniem budynków i zdobywaniem nowych zdolności, gracze będą musieli zwracać uwagę na miejsca i wydarzenia pojawiające się na mapie. To właśnie tu rozpoczną interakcje z innymi graczami, rozpoczną zwiad nowych prowincji czy zdobędą potężne relikwie za zwycięstwa w walkach z postaciami niezależnymi. Starcia w Elvenar rozgrywają się na zróżnicowanych terenach stworzonych z trójwymiarowych sześciennych pól – hexów. Strategiczne bitwy, w których bierze udział do 20 różnych potworów i typów jednostek, są animowane w 3D, dzięki czemu starcia stają się jeszcze ciekawsze oraz bardziej dynamiczne.

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)