Bez kategorii, news

Grepolis – Halloween nadchodzi!

Grepolis Halloween-WelcomeStudio InnoGames zaprasza wszystkich graczy z duszą alchemika do udziału w rozpoczynającym się dzisiaj wydarzeniu Halloween w popularnej grze Grepolis. Obchody tegorocznego święta duchów koncentrują się na postaci Demokryta – filozofa i alchemika, dzięki któremu, aż do 10. listopada, aktywni gracze będą mogli tworzyć specjalne nagrody. Autorzy gry udostępnili film, w którym tłumaczą główne zasady wydarzenia.

W nowym wydarzeniu gracze mogą zbierać i łączyć ze sobą składniki, tworząc specjalne przedmioty, a tym samym nagrody. W duchu zabawy „cukierek albo psikus”, składniki są generowane losowo po ukończeniu wielu zwykłych czynności w grze, a im rzadsze ingrediencje, tym cenniejsze nagrody. W światach z dostępnymi herosami, gracze mogą nawet zdobyć unikalnego bohatera – samego Demokryta.

Grepolis Halloween-2

Aby stworzyć nowy przedmiot gracze muszą umieścić trzy wybrane przez siebie składniki na stole alchemicznym Demokryta. O ile kolejność dodawania ingrediencji nie ma znaczenia, to dobór odpowiednich składników wpływa na rodzaj uzyskanej, za pomocą alchemii, nagrody. Do dyspozycji graczy oddano specjalną księgę receptur, w której znajdą wszystkie niezbędne składniki i przepisy konieczne do uwarzenia nagród. Niezależnie od wyniku alchemicznych eksperymentów, powstałe dzięki nim przedmioty można natychmiast użyć w danych miastach, zachować w ekwipunku lub zniszczyć.

Grepolis Halloween-1

Grepolis to gra strategiczna osadzona w realiach Starożytnej Grecji. W tej darmowej grze przeglądarkowej, gracze stoją przed zadaniem stworzenia rozległej metropolii i zawiązania sojuszu z innymi graczami, by wspólnie podbić odległe wyspy. Grepolis jest również dostępna jako samodzielna aplikacja na systemy iOS oraz Android.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)