Bez kategorii, news

Nowy tryb Galaxy on Fire – Alliances

GOFA_Enter_the_Warzone_Loading_ScreenDeep Silver FISHLABS udostępnia największą aktualizację treści w grze Galaxy on Fire – Alliances dostępnej w App Store. Na nowych serwerach waleczność, dyplomacja i taktyczne zagrywki odegrają jeszcze większą rolę.

Wraz z udostępnieniem dzisiejszej aktualizacji, popularna gra Galaxy on Fire – Alliances otrzymuje nowy tryb gry, stworzony specjalnie dla miłośników zmagań PvP. Gracze flagowej produkcji Deep Silver FISHLABS będą mogli zalogować się na specjalne serwery w trybie Warzone, aby przeżyć najintensywniejsze chwile, jakie ma do zaoferowania uniwersum GOFA. Tutaj najpotężniejsze i najsprytniejsze sojusze mogą podbić cały serwer!

GOFA_Enter_the_Warzone_One-Pager)

Jedną z najważniejszych nowości w trybie Warzone jest specjalny model map poszczególnych planet, które są bardziej kompaktowe i na których może przebywać do 1,000 graczy. Rozpoczynając w jednej z 12 zewnętrznych stref startowych, skorzy do bitwy gracze mogą skierować się do centrum mapy, gdzie odnajdą najcenniejsze planety i cytadele. Naturalnie jest to także miejsce, w którym odbywają się najokrutniejsze bitwy i gdzie zawiązują się sojusze wystarczająco mocne, by objąć we władanie cały serwer. Łatwo powiedzieć – trudniej zrobić. Strefy walki są bowiem pełne nie tylko najsprawniejszych graczy w całym uniwersum GOFA, ale także potężnych NPC, którzy zaciekle bronią najcenniejszych lokacji.

GOFA_Enter_the_Warzone_Planet_View

Wszystkie powyższe nowości trafią na nowe serwery Warzone. Zmiany nie obejmą znanych światów „Prima Luce”, „Fiat Lux” oraz „Aurora”.

Pełną listę zmian w trybie „Enter the Warzone” łącznie z pełną lokalizacją gry na nowe języki (tajski oraz turecki) czy nową ikonę, można znaleźć na stronie http://bit.ly/GOFA-Warzone-Changelog.

GOFA_Enter_the_Warzone_Appicon

Galaxy on Fire™ – Alliances jest dostępna na App Store za darmo za pośrednictwem strony http://bit.ly/gofa-iOS. Gracze, którzy już wcześniej zainstalowali grę, powinni dokonać aktualizacji, aby zapoznać się z nowymi opcjami. Gra wymaga iPhone 4S (lub nowszego), iPad 2 (lub nowszego) iPad mini lub iPod touch 5G. Galaxy on Fire – Alliances, skierowana do miłośników strategii, jest dostępna na dla system iOS. Mieszkańcy wybranych krajów mogą zapoznać się z wersją Android. Oficjalna premiera GOFA na system Adroid nastąpi już wkrótce.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)