Bez kategorii, news

Pierwsze na świecie publiczne demo gry Hellraid tylko na Hall of Games!

Logo_Hall_of_gamesOrganizatorzy Hall of Games oraz jeden z czołowych polskich producentów i wydawców gier w Polsce, firma Techland, informują, że podczas tegorocznych targów po raz pierwszy na świecie w ręce graczy trafi grywalne demo najnowszej gry wrocławskiego studia – Hellraid. Ten dynamiczny, pierwszoosobowy hack’n’slash w konwencji dark fantasy dostępny będzie dla uczestników Hall of Games na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

Podczas targów, Techland zaprezentuje również oczekiwaną grę Dying Light, której otwarty świat, cykl dnia i nocy, oraz oryginalny system Natural Movement wyznaczają nowe standardy dla gatunku FPP. Hall of Games to doskonała okazja dla tych, którzy chcieliby przed zakupem gry solidnie przetestować produkcję od Techlandu!

Oprócz Hellraid oraz Dying Light na graczy będą oczekiwać także inne gry wydawane przez firmę Techland. Oczywiście to nie jedyne gry jakie będzie można obejrzeć na targach, więcej informacji o innych produkcjach już wkrótce.

Organizator Hall of Games, poinformował również, że do przedsprzedaży trafiły już wejściówki na targi. Karnety można kupić pod tym adresem:

https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=88793

Pod tym adresem można obejrzeć trailer zapowiadający targi: https://www.youtube.com/watch?v=uLOh-G9SpPs

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)