Bez kategorii, news

JESZCZE WIĘCEJ NIEZAPOMNIANYCH DOŚWIADCZEŃ W WARFRAME – TWÓRCY PREZENTUJĄ UPDATE 14

Warframe-LogoWraz z nową aktualizacją firma Digital Extremes po raz kolejny udowadnia, że standardy dostępne dotąd wyłącznie w grach AAA, mogą z powodzeniem zagościć w tytułach free-to-play. Nowy Update 14: The Mad Cephalon to przede wszystkim kolejne ułatwienia dla nowicjuszy, którzy teraz natychmiast wczują się w niesamowity świat Warframe.

„Z tą aktualizacją wstawiamy ponownie wielkie ‘B’ do słowa ‘Beta’” – żartuje Steve Sinclair, dyrektor kreatywny w Digital Extremes. „A tak poważnie, potrzebujemy nowego słowa do zastąpienia ‘Bety’, gdyż to nie wystarcza aby oddać ogrom zmian, które zachodzą w Warframe. Wartościowe komentarze od Graczy oraz nasze olbrzymie ambicje sprawiają, że co i rusz wprowadzamy radykalne zmiany, które zwiększają przyjemność z gry – tak też jest w przypadku nadchodzących uproszczeń dla nowicjuszy. Uważamy, że kontakt z graczami trzeba zgłębiać i wtedy gra może stać się czymś o wiele większym, niż zakładaliśmy początkowo.”

Mirage_small

To podejście do społeczności, oparte o ciągłą komunikację, przysporzyło twórcom Warframe wielu sukcesów, z których ostatnim było osiągniecie liczby 10 milionów zarejestrowanych graczy (na PC i PS4) w niewiele ponad rok. Już 2. września także posiadacze Xbox One dowiedzą się, dlaczego społeczność graczy oszalała na punkcie Warframe.

Główne zmiany wprowadzone przez Update 14 to:

  • LEPSZY START DLA NOWICJUSZY  – odmieniony interfejs gry i menu, do którego gracze będą mieli dostęp bezpośrednio z własnego statku kosmicznego Liset. Zadania o dużym znaczeniu fabularnym pozwolą graczom rozpoczynającym przygodę z Warframe uzyskać najważniejsze informacje na temat świata w przystępny sposób.
  • KUBROWY – nowe zadanie odblokuje Kuźnię Genetyczną potrzebną do hodowli żywych organizmów na Twoim statku! Zdobądź jajko i inkubując je w Kuźni Genetycznej, wyhoduj Kubrowa,. Różne osobowości Kubrow mają także odmienne umiejętności bojowe i te wykorzystywane poza walką. Gracze mogą sprawić, by ich Kubrow był potężniejszy, troszcząc się o niego i wyposażając go w potężne mody łączące.
  • NOWY WARFRAME – mistrzyni iluzji, Mirage, zaskakuje wroga pozwalając stosować połączenie spektakularnego stylu walki i mocy. Mirage włada następującymi mocami: Lustrzana Sala – Mirage tworzy swoje odbicie by zdezorientować wrogów. Kuglarstwo – naturalnie dowcipna, Mirage uwielbia ukrywać wszystkie przedmioty. Zaćmienie – stojąc w świetle, Mirage zadaje potężne obrażenia, podczas gdy jej cienie sprawiają, że staje się trudniejsza do wytropienia. Pryzma – Mirage tworzy energetyczną kulę strzelającą laserami we wszystkich kierunkach. Ponowna aktywacja mocy detonuje kulę, oślepiając wszystkich przeciwników w pobliżu.
  • ZADANIA – gracze na nowo odkryją swoje ulubione zadania, mając teraz do wyboru zróżnicowane poziomy trudności. Co więcej, do gry trafi także zupełnie nowa przygoda: Vor’s Prize.
  • NOWE POTYCZKI W CIEMNYCH SEKTORACH – całkowita nowość w Warframe: tryb gracze kontra gracze, który zastąpi tryb Solar Rails. Gracze wybiorą Klan lub Sojusz i wcielą się w Agresorów lub Obrońców w wielofazowej misji z różnymi zadaniami. Do 4 graczy na frakcję, a puste sloty zostaną wypełnione przez Widma.
  • NOWE BRONIE:

AKZANI – podwójne szybkostrzelne pistolety, będące idealnym uzupełnieniem pancerza Mirage.

SILVA I AEGIS – Silva & Aegis: miecz i tarcza powstałe na podstawie projektu zwycięzcy konkursu projektowania broni białej: SilverBones’a.

  • ROZWINIĘTE TRYBY GRY – Plaga zapanowała na Eris! W tym regionie pojawią się nowe tryby gry: Sabotaż Ula, Eksterminacja i Przetrwanie

Update 14 jest już dostępny do pobrania z PlayStation® Store dla PS4™.

Sector_War_PvP_1

 

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)