Bez kategorii, news

POTĘŻNA AKTULIZACJA DO WARFRAME – KULTOWE KOSMICZNE MMO WCIĄGA JAK NIGDY DOTĄD

warframeFirma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, poinformowała o premierze Update 14: The Mad Cephalon – największej dotychczasowej aktualizacji do popularnej gry MMO, która jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy PC.

 

Update 14 to nie tylko potężne zmiany w interfejsie graficznym, samouczku i w pierwszych godzinach rozgrywki. To także mnóstwo zmian wprowadzonych na prośbę członków społeczności Warframe z całego świata. „Update 14 to najpotężniejsza aktualizacja, jaką do tej pory wydaliśmy – jeśli od dawna nie zaglądaliście do uniwersum Warframe, będziecie zaskoczeni skalą zmian.“ – komentują przedstawiciele Digital Extremes.

 

W nieco ponad rok od otwartych testów beta, Warframe osiągnął liczbę 10 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie (PC i PS4). Zaangażowanie całej społeczności graczy pomogło Warframe stać się najczęściej pobieraną grą na PlayStation4. Także dzięki ich wsparciu już późnym latem ukaże się wersja dedykowana konsoli Xbox One.

Kubrow

Pełna lista nowości Update 14.:

 

Zupełnie nowe doświadczenia: zarówno nowicjusze i weterani będą zaskoczeni skalą zmian zarówno w tutorialu, pierwszych godzinach rozgrywki, jak i w nowym interfejsie graficznym. Dla początkujących graczy przygotowano zadania, dzięki którym zdobędą podstawowe informacje o zasadach rozgrywki, interfejsie oraz trybach gry.

 

Statki: Graczom udostępniono ich własny kosmiczny statek: Liset – wszystko po to, by doświadczenia płynące z Warframe były jeszcze bardziej spersonalizowane. Liset zapewnia dostęp do wszystkich głównych systemów i składników poprzez urządzenia znajdujące się na pokładzie statku. (Zobacz Devstream 29 i dowiedz się więcej!).

 

System Zadań: Gracze mogą wziąć udział w zupełnie nowych przygodach i odkryć na nowo ulubione questy z przeszłości, tym razem z możliwością wyboru poziomu trudności rozgrywki.

Nowy Pancerz – Mirage, mistrz iluzji, jest wyjątkowym połączeniem stylu i nieposkromionej mocy. Na moce Mirage składają się:

 

Hall of Mirrors – Mirage otacza się sobowtórami, które skutecznie dezorientują przeciwników.

Sleight of Hand – Propozycja dla urodzonych dowcipnisiów. Mirage zastawia pułapki na okolicznych przedmiotach.

Eclipse – Będąc w blasku światła, Mirage zadaje potężne obrażenia. Gdy znajdzie się w cieniu, staje się trudny do zlokalizowania i jeszcze trudniejszy do uszkodzenia.

Prism – Wypuszcza kulę energii, która strzela laserami we wszystkich kierunkach. Ponowna aktywacja tej umiejętności detonuje kulę, która po eksplozji oślepia pobliskich przeciwników.

 

Nowe Zwierzęta: Dzikie stworzenia z Kubrow mogą zostać przygarnięte i oswojone. W podziękowaniu za opiekę staną się najwierniejszymi towarzyszami podczas każdej podróży. Różne typy Kubrow, to różne bojowe i niebojowe umiejętności, które można dodatkowo rozwijać. Stwórz genotypy, handluj nimi i wymieniaj się, aby powołać do życia własne doskonałe zwierzę! (Zobacz Devstream 29 i dowiedz się więcej!).

Nowe spojrzenie na Dark Sectors i nowy system PvP: Tenno mogą teraz walczyć ze sobą w Wojnach Sektorów w nowym systemie PvP. Wybierz Klan lub Sojusz, który chcesz wspierać i podejmij decyzję, czy chcesz atakować, czy się bronić. System umożliwa walkę drużn składających się z maksymalnie czterech zawodników.

 

Nowe bronie:

Akzani – śmiertelnie wydajne i szybko strzelające pistolety

Silva i Aegis – broń w stylu „Tarcza i miecz“, stworzona dzięki pomysłowi spoleczności graczy

Mirage

Więcej informacji o aktualizacji można zdobyć oglądając materiał filmowy: https://www.youtube.com/watch?v=QdENZUz-ejg

 

Więcej o Warframe na:www.warframe.com

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)