Bez kategorii, news

Premiera Secret Files Tunguska na iOS

DSFishlabs-Secret Files Tunguska-LogoDzisiejsza premiera Secret Files Tunguska w App Store to debiut Deep Silver na platformach mobilnych. Ciesząca się olbrzymim uznaniem przygodówka zaoferuje użytkownikom iOS między innymi 12 godzin rozgrywki, doskonałą obsługę spot-on point-and-touch oraz pełną polską wersję językową.

Secret Files Tunguska, kultowa gra przygodowa od niemieckiego studia Animation Arts zadebiutowała dzisiaj jako mobilna gra premium na urządzeniach iPhone, iPad oraz iPod Touch. Ten interaktywny thriller zdobył olbrzymie uznanie i wszedł do kanonu dzięki hi-endowej grafice, przywiązaniu do szczegółów oraz dzięki fascynującej mieszance fikcji i historii związanej z niewyjaśnioną katastrofą tunguską z 1908 roku. Jednorazowy zakup w cenie 4.49 Euro gwarantuje dostęp do całej treści i do wszystkich funkcji gry. Secret Files Tunguska na iOS nie oferuje mikropłatności ani kolejnych epizodów dostępnych po uiszczeniu dalszych opłat.

DSFishlabs-GAT-Cut_Nina_Bike

 

Pełna suspensów historia Secret Files Tunguska koncentruje się na atrakcyjnej protagonistce Ninie Kalenkow, która wyrusza na poszukiwania swojego ojca, Vladimira – cenionego naukowca, który w niewyjaśnionych okolicznościach znika ze swojego berlińskiego laboratorium. Im bardziej Nina, wraz z przyjacielem Maksem, zagłębiają się w zagadkę tajemniczego zniknięcia, tym mocniej wiążą ją z licznymi podróżami  Vladimira w rejon tunguski – daleką część Syberii zdewastowaną podczas niewyjaśnionej eksplozji z początku XX wieku, której moc przekraczała 2000 bomb zdetonowanych nad Hiroszimą. Podczas swojego dochodzenia Nina i Max zbierają wskazówki i rozwiązują liczne zagadki w ekscytujących lokacjach osadzonych w Berlinie, Moskwie, na Kubie, w Chinach, Irlandii czy nawet na Antarktydzie. Śledzona przez rosyjski aparat bezpieczeństwa oraz zdeterminowanych członków tajemniczego stowarzyszenia, dwójka dzielnych poszukiwaczy przygód mimo woli znajdzie się w centrum międzynarodowej intrygi na niespotykaną dotąd skalę. Poza najwyższą jakością wykonania oraz wciągającą rozgrywką, Secret Files Tunguska oferuje przeszło 20 minut przerywników filmowych i pełną polską wersję językową.

Gra jest już dostępna w sklepie: http://bit.ly/SFT-iOS-EN

DSFishlabs-GAT-Cut_Inside_Airplane

W skrócie:

 • Bestsellerowa gra przygodowa point-and-click debiutuje na urządzeniach iPad, iPhone oraz iPod touch.
 • Wciągająca historia inspirowana historycznymi wydarzeniami.
 • 2 grywalne postacie i przeszło 40 bohaterów niezależnych – każdy z własną historią.
 • Przeszło 100 zróżnicowanych lokacji z animowanymi i szczegółowo zaprojektowanymi tłami.
 • Ponad 12 godzin satysfakcjonującej rozgrywki.
 • Wymagające zadania, sympatyczni bohaterowie i ekscytujące miejsca.
 • Najwyższej jakości grafika bogata w szczegóły.
 • Pełny polski dubbing z udziałem znanych aktorów filmowych i telewizyjnych.
 • Napisy w języku polskim.
 • Wygodna obsługa w systemie spot-on oraz czytelny interfejs zoptymalizowany pod urządzenia przenośne.
 • Pełen dostęp do gry – bez mikropłatności czy płatnych epizodów.
 • Synchronizacja zapisów gry z iCloud.

Secret Files Tunguska wymaga systemu iOS 7 lub nowszego oraz jest zoptymalizowana pod urządzenia iPhone, iPad i iPod Touch. Zakup zapewni dostęp do całej treści i do wszystkich funkcji, bez ukrytych opłat. Więcej informacji o Secret Files Tunguska na oficjalnej stronie gry (http://secretfiles.deepsilver.com/de/) oraz na stronach Animation Arts (http://www.animationarts.de/) i Deep Silver (http://www.deepsilver.com/).

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)