Bez kategorii, Strategiczne, Via WWW

General War

general-wars-screenbutton2

General War to na pozór kolejna gra strategiczna przenzaczona na przeglądarki internetowe, gdzie przenosimy się w czasy II Wojny Światowej i stajemy po jednej ze stron historycznego konfilktu do walki o losy świata w jego wirutalnym wydaniu.

Produkcję autorstwa studia Gamebox charakteryzuje przede wszystkim skoncentrowanie się na taktycznej stronie rozgrywki: w bitwach będziemy zmuszeni odpowiednio wykorzystać ukształtowanie terenu oraz możliwości posiadanych jednostek, aby odnieść zwycięstwo.

Znajdziemy tutaj jednak również „klasyczne” elementy gier z tego gatunku, czyli musimy rozwijać posiadane przez nas miasta i ośrodki, a także oczywiście szkolić jednostki do walki z przeciwnikiem. Wybierać możemy z dosyć szerokiego wachlarzu jednostek oraz budynków, których wygląd i niekiedy też działanie zależy od strony, po której się opowiedzieliśmy.

Do tego wszystkiego potrzebować będziemy jednak surowców: głównie srebra i punktów doświadczenia – te z kolei zdobywamy za zwycięstwa, wykonywanie zadań i tak dalej.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)