Bez kategorii, news

Gracze PS4 przemówili – Warframe jest 2. najchętniej ściąganą aplikacją na platformie Playstation 4

warframeFirma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, poinformował o wgraniu na serwery PS4 najnowszej aktualizacji do gry, noszącej nazwę Update 13: Dark Sector. Jest ona namacalnym dowodem tego, jak ważną częścią Warframe jest społeczność graczy! Zdecydowaną większość zmian i dodatków, nad którymi pracowano przez wiele miesięcy, wprowadzono zgodnie z sugestiami i prośbami fanów, włączając w to feedback graczy z PS4. To dzięki ich oddaniu gra jest obecnie 2. najchętniej ściąganą aplikacją na Playstation 4! W efekcie powstała jedna z największych aktualizacji gry, na którą z pewnością czekało szerokie grono osób.

 

Najważniejszymi zmianami są bez wątpienia: nowy system walki Melee 2.0, rozbudowany end-game oparty o obszary Dark Sectors oraz nowy pancerz HYDROID. Jak zwykle nie zabrakło też nowych elementów arsenału oraz groźnych przeciwników, którym trzeba będzie stawić czoło. Te i szereg innych zmian wprowadzonych do gry sprawiają, że Warframe zaoferuje jeszcze więcej zabawy zarówno wytrawnym graczom, jak również osobom, które dopiero teraz zetkną się z tym tytułem. W przyszłości developer będzie nadal wsłuchiwać się w głos społeczności, dlatego gracze powinni spodziewać się kolejnych zmian i nowinek tworzonych na podstawie ich opinii i komentarzy.

Więcej informacji o aktualizacji można zdobyć oglądając film (w języku angielskim), w którym developerzy opowiadają o Update 13: Dark Sectorhttps://www.youtube.com/watch?v=YfXZ5nzU2cs.

 Hydroid

Poniżej przedstawiono szczegółową listę nowości w najnowszej aktualizacji:

 

DODATKI PS4

Dla graczy PS4 twórcy przygotowali cały zestaw dodatków: specjalny schemat sterowania przygotowany z myślą o PS Vita Remote Play, możliwość zmiany koloru zbroi dla jeszcze większej personalizacji pancerza, oraz szereg poprawek wpływających na wydajność i stabilność gry.

 

NOWY PANCERZ – HYDROID

Wykuty w najgłębszych otchłaniach oceanów HYDROID zaprzęga do walki potęgę żywiołu wody, niosąc zgubę wszystkim przeciwnikom. Pancerz umożliwia między innymi konstruowanie złowieszczych pułapek oraz przywoływanie wodnych stworzeń siejących śmierć i zniszczenie. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczna i różnorodna.

Pancerz w działaniu można zobaczyć na tym filmie http://youtu.be/z2BHfrR3ikE.

NOWY SYSTEM WALKI – MELEE 2.0

Broń do walki wręcz jeszcze nigdy nie była tak potężna, a pancerze tak zwinne! Od teraz gracze mają do swojej dyspozycji nowy system walki wprowadzający długo wyczekiwane combosy oraz szereg innych zmian, dzięki którym doświadczenia płynące z pokonywania przeciwników twarzą w twarz sprawiają jeszcze więcej frajdy.

 

DARK SECTORS

Obszary Dark Sectors to zupełnie nowe podejście do end-game`u, który zagwarantuje długie godziny rozgrywki. Doświadczeni gracze już teraz mogą przygotowywać swój klan oraz budować Solar Rails, aby wyruszyć na podbój opuszczonych zakątków układu słonecznego. Po opanowaniu sektora gracze mogą go rozwijać i czerpać z niego dochody. Jednak im cenniejsze miejsca zajmie klan, tym większe prawdopodobieństwo, że chrapkę na ich przejęcie będą miały inne wrogie klany. Bądźcie gotowi na obronę!

Więcej informacji o Dark Sectors można znaleźć w stosownym filmie przewodniku https://www.youtube.com/watch?v=HIK7RulwT9o.

SolarRailConstruction

 

NOWE BRONIE

ATTICA – samopowtarzalna kusza, która pozwala na szybkie wystrzeliwanie salwy zabójczych bełtów.

NAMI SKYLA – to połączenie kordelasa Nami oraz sztyletu Skyla, które niczym morskie fale i burze wspólnie sieją straszliwe spustoszenie.

NIKANA – Katana Nikana to dawna broń Tenno, która długo była uznawana za zaginioną, a teraz ponownie stała się dostępna dla wszystkich wojowników. Nikana przywróci im pamięć o dawnych czasach.


NOWE BROŃ PREMIUM

Do arsenału broni premium dołącza Lex Prime.

 

DODATKI DO BRONI DO WALKI WRĘCZ

Do gry wprowadzono cztery nowe dodatki SUGATRA, dzięki którym osoby biegłe w walce wręcz będą mogły jeszcze mocniej podkreślić finezję walki i swoje mistrzowskie opanowanie broni.

 

NOWE SKÓRKI BRONI

Nowy kamuflaż Shock z unikalny wzorem zmylą wzrok zarówno ludzkich, jak i mechanicznych przeciwników.

 

NOWI PRZECIWNICY

Vay Hek’s Prosecutors oraz Guardsmen to nowi przeciwnicy, z którymi zmierzą się gracze. Do ich pokonania będzie niezbędna znajomość broni, zadającej obrażenia bazujące na żywiołach, na które obaj przeciwnicy są niezwykle podatni.

 

NOWA SKÓRKA SENTINELA

Do gry trafił skin Para, który idealnie komponuje się z nowym pancerzem HYDROID.

 

NOWE LOKACJE

Gracze dostali do swej dyspozycji kolejne lokacje Grineer Shipyard – w regionie planetarnym Ceres.

 

PERSONALIZACJA DOJO

Do dyspozycji graczy zostały oddane aż 10 nowych pomieszczeń w klanowym Dojo.

 

Więcej o Warframe na: www.warframe.com.

VayHekEvolved

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)