Bez kategorii, Gry MMORPG

The Lord of the Rings Online

header

button2

The Lord of the Rings Online to dosyć popularna produkcja MMORPG, której fabuła została osadzona w legendarnym Śródziemiu wykreowanym w trylogii J.R.R. Tolkiena. Wydarzenia, których jesteśmy uczestnikami w grze mają miejsce w nieco zmodyfikowanej wersji książkowego uniwersum – wcielamy się w rolę przedstawiciela jednej z ras: ludzi, elfów, niziołków bądź krasnoludów i stajemy do walki z siłami zła w celu obalenia władzy Saurona.

W grze twórcy zastosowali wiele ciekawych rozwiązań, z których później korzystały także inne tytuły MMO, włączając w to World of Warcraft, opatrzyli świat detalicznie dopracowaną grafiką oraz udostępnili graczom dosyć szeroki i ciekawy wachlarz klas, bogactwo ekwipunku oraz umiejętności.

The Lord of the Rings Online nie różni się jednak jakoś szczególnie od innych MMORPGów – musimy wykonywać rozmaite zadania, aby zdobywać punkty doświadczenia, które z kolei służą do rozwijania naszego bohatera. Możemy tworzyć z innymi graczami drużyny, aby wyprawiać się do lochów lub walczyć w ramach PvP.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)