Bez kategorii, Gry MMORPG

Conquer Online

Conquer-Online-10-Year-Anniversary-Past-to-Future-Trailer_4

button2

Conquer Online to darmowa gra MMORPG z dość długą tradycją – produkcja jest obecnie w stadium „trzeciej” części – stworzona przez studio TQ Digital Entertainment. Cała zabawa koncentruje się głównie wokół rozgrywki między graczami i walkami na różnorakich arenach oraz otwartym świecie Conquer Online.

Rozpoczynając zabawę musimy oczywiście stworzyć naszego bohatera, który będzie stawiać czoła innym graczom. Wybierać możemy obecnie z pięciu różnych klas postaci: Wojownika, czyli typowego dla tego gatunku gier zabijaki; Trojana specjalizującego się w walką dwiema broniami; Łucznikiem atakującym wrogów na dystans oraz posiadającego cenne umiejętności obszarowe; Ninja – koncentrujący się na szybkich atakach z ukrycia zadających ogromne obrażenia; oraz Taoist posiadający dwie ścieżki rozwoju: maga wody i maga ognia.

Graficzna strona produkcji prezentuje się dosyć przeciętnie – mamy tutaj do czynienia z grafiką 3D w rzucie izometrycznym, ale ząb czasu jest bardzo widoczny, choć można by oczekiwać dobrej mechaniki rozgrywki. Niestety tutaj również nie jest zbyt kolorowo, niektóre klasy są niezbalansowane oraz zdarzają się irytujące bugi w kwestii umiejętności.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)