Bez kategorii, news

Drugi tydzień Wiosennej Wyprzedaży PayPal!

LOGO PayPalFirma PayPal, wiodący operator płatności online, poinformowała o kolejnej odsłonie wielkiej wiosennej wyprzedaży stworzonej z myślą o graczach. Strona promocji jest aktualizowana co tydzień, a dzięki zróżnicowanej ofercie każdy z graczy może liczyć na propozycję dla siebie. Akcja PayPal Gaming Sale jest dostępna pod adresem: https://www.paypal.com/gamingsale.

 

Wśród atrakcyjnych ofert przygotowanych w tym tygodniu, można znaleźć zniżkę na miesięczny abonament Xbox Live Gold, tańsze gry Don’t Starve i Pixel Junk wraz z dodatkami, 30 dni konta premium i mnóstwo bonusów w specjalnych pakietach World of Tanks oraz korzystną ofertę w popularnej grze MMO Imperia Online. Miłośnicy hi-endowego sprzętu gamingowego przy zakupie myszki otrzymają od firmy Razer darmową podkładkę Razer Goliathus Medium, natomiast miłośnicy MMO i rywalizacji online mogą skorzystać ze zniżki na innowacyjną usługę WTFast, która pomoże obniżyć ping i zoptymalizować połączenie internetowe do potrzeb popularnych gier sieciowych.

 

Szczegóły oferty:

 

Zestaw Don’t Starve – tylko 6,29 Euro

Wkrocz do rozbudowanego, przerażającego oraz niepoczytalnego świata Don’t Starve. Edycja podstawowa w połączeniu z pierwszym dodatkiem rozwiną w Tobie szybkość, siłę i przebiegłość. Czy stawisz czoła temu wyzwaniu?

 

Worms Crazy Golf – 66% taniej

Zabawne połączenie wybuchowej akcji Worms i logicznych łamigłówek na szalonym torze golfowym. Charakterystyczny humor i komiksowa walka połączona z wciągającą i przystępną rozgrywką golfową.

 

Miesiąc Xbox Live Gold – tylko 2,19 Euro

Ciesz się miesięczną subskrypcją Xbox Live Gold i odkryj pełen potencjał swojej konsoli. Wkrocz do świata sieciowej rozgrywki, pobieraj dema i dodatki oraz personalizuj swój dashboard dzięki abonamentowi Gold.

 

World of Tanks – 30 dni premium i mnóstwo bonusów w specjalnych pakietach

Specjalna oferta dla użytkowników usługi PayPal. W skład zestawu wchodzi: FCM 50 t francuski czołg ciężki VIII poziomu; miejsce w garażu; złoto: 3 500; konto premium: 30 dni.

 

Imperia Online Pakiet Premium – TANIEJ O 146 ZŁ.

Otrzymasz za darmo: 200 Diamentów, 1 Srebrną i 3 drewniane szkatułki z zasobami. 70% więcej Diamentów do pierwszego zakupu za pomocą PayPal i 20% więcej Diamentów do każdego innego zakupu w ciągu tygodnia.

 

Razer Goliathus w zestawie

Zgarnij darmową podkładkę Razer Goliathus Medium przy zakupie dowolnej myszki Razer.

 

WTFast – 22% taniej

Graj, grinduj i wygrywaj z najlepszym optymalizatorem połączeń internetowych na rynku. Nawet do 70% stabilniejsza rozgrywka sprawi, że zapomnisz o lagach. Odkryj nowy wymiar sieciowego grania z WTFast.

 

Dowiedz się więcej i poznaj całą ofertę PayPal Gaming Sale na bieżący tydzień na stronie: https://www.paypal.com/gamingsale.

PayPal Gaming Sale 650

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)