Bez kategorii, news

START PAYPAL GAMING SALE – ROZPOCZĘŁA SIĘ WIELKA WIOSENNA PROMOCJA SKIEROWANA DO GRACZY

LOGO PayPalPayPal wraz z partnerami rozpoczął wyjątkową promocję – przez 8 kolejnych tygodni gracze skorzystają z wielkich obniżek na zakupy w G2A.com, produkty i usługi między innymi Wargaming.net, Team 17, Razer, Flippfly i wielu innych firm.

 

Firma PayPal, wiodący operator płatności online, rozpoczęła wyjątkową dwumiesięczną promocję skierowaną do graczy i organizowaną przy wsparciu polskiego sklepu G2A.com. Począwszy od dzisiaj, aż do końca maja na stronie PayPal Gaming Sale można będzie znaleźć mnóstwo ciekawych ofert i obniżek na najlepsze gry, treści premium oraz na gamingowe akcesoria. Promocją objęte będą produkty i usługi firm takich, jak Wargaming.net, Razer, XS Software, Team 17 i wiele innych.
Strona promocji będzie aktualizowana co tydzień w czwartek, a dzięki zróżnicowanej ofercie każdy z graczy może liczyć na propozycję dla siebie. Akcja PayPal Gaming Sale jest już dostępna pod adresem: https://www.paypal.com/gamingsale.

 

W rozpoczętej dzisiaj pierwszej odsłonie akcji, na graczy czeka szereg atrakcyjnych propozycji: darmowy pakiet premium i złoto w Word of Tanks, 66% obniżki na zakup Worms Clan Wars – najlepszej i najnowszej wersji kultowej gry Team 17, 40% zniżki na zakup oryginalnych wyścigów Race the Sun od rodzinnego studia Flippfly wraz z oryginalną ścieżką dźwiękową oraz specjalny pakiet premium w popularnej strategicznej grze MMO – Imperia Online – tańszy o blisko 150 zł!

 

Dla tych, którzy chcą obdarować swoich bliskich, PayPal oraz G2A.com przygotowali bony prezentowe na zakupy w G2A tańsze o 10%. Z kolei ambitni gracze ceniący sobie najnowsze rozwiązania technologiczne i nie uznający kompromisów, za pośrednictwem PayPal Gaming Sale mogą wziąć udział w losowaniu jedynego w swoim rodzaju gamingowego laptopa Razer Blade Pro wyposażonego w 17-calowy ekran oraz nagradzany interfejs Switchblade.

 

Szczegóły oferty:

 

Bony zakupowe G2A – 10% TANIEJ

Najlepszy pomysł na prezent dla Twoich przyjaciół i rodziny. Zakup kartę i wybieraj spośród naszej rozległej oferty gier, programów i innych cyfrowych produktów. Wszystko w zasięgu Twojej ręki.

 

Worms Clan Wars – 66% TANIEJ

Największa i najlepsza gra z serii Worms, wykorzystująca w pełni możliwości komputerów osobistych nowej generacji. Wysoka jakość HD, ekscytujący tryb solowy i wszystko, o czym marzy każdy fan Wormsów.

 

Race the Sun + Soundtrack – 40% TANIEJ

Wyjątkowa cena na świetne niezależne wyścigi od rodzinnego studia Flippfly, którego członkowie pracowali przy hitach takich, jak Call of Duty: Modern Warfare 3 czy Singularity.

 

World of Tanks Premium Pack – ZA DARMO

Specjalna oferta dla użytkowników usługi PayPal. W skład zestawu wchodzi: E-25; miejsce w garażu; złoto: 3 500; konto premium: 7 dni.

 

Imperia Online Pakiet Premium – TANIEJ O 146 ZŁ.

Otrzymasz za darmo: 200 Diamentów, 1 Srebrną i 3 drewniane szkatułki z zasobami. 70% więcej Diamentów do pierwszego zakupu za pomocą PayPal i 20% więcej Diamentów do każdego innego zakupu w ciągu tygodnia.

 

Losowanie Razer Blade Pro

Wygraj Razer Blade Pro i inny sprzęt Razera robiąc kopie swoich stanów gry w Razer Game Booster.

 

Dowiedz się więcej i poznaj całą ofertę PayPal Gaming Sale na bieżący tydzień na stronie: https://www.paypal.com/gamingsale.

PayPal Gaming Sale 650LOGO G2A.com

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)