Bez kategorii, news

NOWE RZĄDY TRIVIADOR POLSKA – KOOL2PLAY ORAZ THX GAMES PRZEDSTAWIAJĄ NAJWIĘKSZĄ DOTYCHCZAS AKTUALIZACJĘ KULTOWEJ GRY QUIZOWO-STRATEGICZNEJ

triviador logoFirma Kool2Play – polski wydawca gry Triviador – poinformowała, że w dniu dzisiejszym na platformach Facebook, NK.pl, Onet.pl pojawiła się największa dotychczas aktualizacja tej kultowej gry quizowo-strategicznej.

 

Wielka aktualizacja Triviador Polska przynosi zmodyfikowany system ekonomii: od teraz wszyscy gracze regularnie i całkowicie za darmo otrzymują wspomagacze rozgrywki, takie, jak Papuga, Wybrany Temat, Zapytaj Załogę i inne, a dzięki systemowi podatków – także darmowe złoto.

 

W odpowiedzi na duże zainteresowanie graczy, zmiany wprowadzono także do systemu rozwoju zamku, który od teraz posiada 14 poziomów rozbudowy. W zależności od zdobytych osiągnięć twierdza będzie rozbudowywana, a całości towarzyszy przejrzysta instrukcja dostępna bezpośrednio z poziomu gry w zakładce „mój zamek”. Dzięki temu gracze, którzy plasują się w czołówce list rankingowych będą mogli pochwalić się  potężniejszymi twierdzami.

 

Kolejną nową opcją jest funkcja klanów, które od teraz mogą tworzyć i zasilać wszyscy gracze. Należąc do klanu, gracze mogą uczestniczyć w dodatkowych rankingach oraz zdobywają więcej punktów XP, które określają miejsce zajmowane w klasyfikacji ogólnej.

 

Gra Triviador Polska jest dostępna na: Facebook.com, NK.pl, Onet.pl oraz na poland.triviador.com

 

O Triviador Polska:

Triviador Polska to dedykowana polskim graczom wersja pierwszej i najsłynniejszej na świecie gry
quizowo-strategicznej, która zadebiutowała na polskim rynku w grudniu 2013 roku i jest dostępna na szeregu platform, w tym na Facebook.com i na NK.pl. W Triviador Polska gracze samodzielnie tworzą i odpowiadają na pytania podzielone na szereg popularnych kategorii oraz uczestniczą w szeregu rankingów, w tym w tygodniowych, ogólnych oraz klanowych.

 

O Kool2Play:

Kool2Play Sp. z o.o. to wydawca gier MMO i mobile. To firma złożona z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży gier. Misją firmy jest skuteczne wprowadzenie gier MMO oraz mobile na polski rynek, a wyróżnia ją kompleksowy serwis usług wydawniczych, olbrzymie doświadczenie w działaniach promocyjnych w Polsce oraz indywidualne podejście do każdej gry i jej producenta. Więcej informacji na www.kool2play.com

Triviador Ekran StartowyTriviador Załóż Klan

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)