Bez kategorii, news

RAGE WAR – XS SOFTWARE PREZENTUJE SWOJĄ NAJWIĘKSZĄ GRĘ STRATEGICZNĄ I RUSZA NA KICKSTARTERA

Rage War - LOGOFirma XS Software zaprezentowała dzisiaj swój najnowszy projekt – multiplatformową strategię Rage War i poinformowała o rozpoczęciu zbiórki funduszy na Kickstarterze. „Rage War to autorski projekt naszych najbardziej doświadczonych deweloperów i fanów strategii. Zdecydowaliśmy się na debiut na Kickstarterze, aby poznać opinie i oczekiwania graczy. Jeśli nam się powiedzie, wprowadzimy na rynek jedną z bardziej kompleksowych i multiplatformowych strategii, jakie kiedykolwiek powstały.”

 

Rage War pozwoli graczom wznieść potężne imperium i zadbać o jego rozwój na przestrzeni wieków i aż 7 er. Rozpoczynając od zarządzania małą pradawną wioską, gracze szybko odkryją rozbudowany system ekonomiczny, nowe budynki oraz najważniejsze wynalazki w historii ludzkości, które wykorzystają do zwiększania swoich wpływów w regionie. System budowy oraz interfejs przypadną do gustu zarówno nowicjuszom, jak i zaawansowanym graczom, którzy przywiązują wagę do każdego szczegółu. Podobnie przedstawia się zróżnicowanie rozgrywki: o ile początkujący prawdopodobnie skupią się na rozwoju swojej armii, to najbardziej doświadczeni spośród graczy będą mogli oprzeć swoją potęgę na rozwiniętej sieci handlowej. Innowacyjny system walki nie da się zaklasyfikować ani jako turowy, ani w czasie rzeczywistym – stanowi wariację na temat popularnego modelu odwróconego tower defense.

 

Rage War to gra multiplatformowa i będzie dostępna zarówno w przeglądarkach, jak i w urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android. To gracze zadecydują, ile czasu chcą spędzać z Rage War: gra usatysfakcjonuje zarówno największych zapaleńców, którzy chcą zdobyć przewagę, spędzając w grze czas każdego dnia oraz tych, którzy zalogują się raz na kilka dni.

 

Więcej o XS Software

Założona w Bułgarii w 2005 roku, firma XS software zasłynęła jako deweloper i wydawca szeregu gier z gatunku free-to-play, takich jak Khan Wars, Lady Popular czy Nemexia. XS Software zatrudnia ponad 100 osób i operuje na przeszło 80 rynkach, oferując swoje gry w różnych wersjach i w różnych językach. Obecnie XS Software koncentruje się na grach multiplatformowych, takich jak Andormeda5 – obecnie w fazie beta w Europie i USA – oraz obecna na Kickstarterze strategia Rage War.

Dowiedz się więcej na www.xssoftware.com

Rage War - podbójRage War - przegląd

About mmofan

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)