ARTYKUŁY, Bez kategorii

Recenzje Vindictus

Chcecie wiedzieć co o Vindictus piszą recenzenci? Przygotowaliśmy krótki przegląd.

 

Vindictus w mmorpg.com
ocena: 8 („great”)

Zalety: Piękna grafika, wciągająca historia, fantastyczne walki
Wady: Świat podzielony na instancje, powtarzalność

Redaktor mmorpg.com przestrzega, by gracze nie spodziewali się rozległego i otwartego świata mmo, bo w Vindictusie go nie doświadczymy. Początek gry został oceniany pozytywnie, chociaż recenzent ma zastrzeżenia do podkładów dźwiękowych. Zaraz po rozpoczęciu rozgrywki i wybraniu klasy, zapoznamy się z wprowadzającym w grę tutorialem. Najlepiej w Vindictusie oceniany jest system walki. Walka bawi, ponieważ można w niej podnosić, rzucać, kaleczyć i ogólnie wykazywać się kreatywnością w krzywdzeniu wrogów. Zdaniem recenzenta mmorpg.com, walka jest niepodobna do niczego, co znamy z innych tytułów mmo. Jest wyjątkowa. Walka i atrakcyjna grafika, to najlepsze aspekty Vindictusa i zarazem główne elementy, dla których warto w tę grę zagrać, szybko bowiem zauważymy, że cała reszta – mechanika, misje, kolejne instancje i wciąż ci sami przeciwnicy – jest bardzo powtarzalna. W podsumowaniu recenzent twierdzi, że Vindictus nie jest grą dla wszystkich, jest za to najlepszą darmową grą mmo akcji dostępną teraz na rynku. I całe szczęście, że darmową, bo powtarzalność sprawia, że płacić nie byłoby warto.
Recenzja Vindictus w mmorpg.com

Vindictus w mmohut.com
Zalety: Możliwość interakcji ze środowiskiem, dużo zabawy, ładne animacje, dobrze przygotowane „lore” i dialogi
Wady: Mała liczba grywalnych postaci, powtarzalność misji, powtarzalność walki
Podsumowanie recenzji: „Żaden gracz mmorpgowy nie powinien tego ominąć”.

Recenzent mmohut.com wystawia prawdziwą laurkę Vindictusowi. Chwali grę za grafikę, za audio, za interakcję ze środowiskiem i za interesujący świat. „Vindictus oferuje świeżość rozgrywki, wspaniałą grafiką i dopracowany świat, który można odkrywać. Podobnie jak inne tytuły, Vindictus gęsto korzysta z instancji, ale w tej grze wygląda to bardziej realistycznie. Rozgrywka jest płynna, a możliwość interakcji ze środowiskiem dodaje głębi tej grze”.
Recenzja Vindictus w mmohut.com

Vindictus w IGN.com
Zalety: Fantastyczna walka, darmowa gra,
Wady: Powtarzalność krain i małe zróżnicowanie gry, lag w misjach grupowych, brak możliwości indywidualizacji postaci

Vindictus był recenzowany w IGN.com przez Nicka Kolana jeszcze w fazie beta testów. Recenzent twierdzi, że walka w Vindictusie robi imponujące wrażenie i jest bardzo elastyczna. Taktyka jaką wybierzemy ma znaczenie na ostateczny przebieg walki, a przy tym do dyspozycji mamy naprawdę wiele sposobów pokonania przeciwnika. Recenzent zauważa, że niestety większość postaci prowadzonych przez graczy będzie do siebie bardzo podobna, ponieważ system tworzenia i rozwoju bohatera nie pozwala na jakąś większą indywidualizację naszego awatara. Wrażenia nie robią także misję. Kolan twierdzi, że poziomy 1-10 spędził w ruinach, a poziomy 10-20 w lodowych jaskiniach. W tym przedziale zaś nie zdarzały się misje, które pozwoliłyby bohaterowi trochę odetchnąć od tego jednostajnego klimatu.

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)