Bez kategorii, Shootery

Skill

images

button2S.K.I.L.L.: Special Force 2 to jeden z wielu shooterów online, w którym wcielamy się w rolę żołnierza specjalnej jednostki bojowej i toczymy zacięte drużynowe boje z innymi graczami.

 

Do naszej dyspozycji oddanych zostało kilka archetypów klas, które możemy jednak dowolnie modyfikować w późniejszej części gry, wyposażając naszego awatara w nową broń oraz elementy wyposażenia. Walki rozgrywane są na rozmaitych mapach w różnych, dość oryginalnych trybach zabawy, jak na przykład klasyczny Deathmatch, którego celem jest oczywiście wybicie wszystkich wrogów; Survival, gdzie będąc w drużynie z zaledwie trzema innymi graczami musimy oprzeć się aż trzydziestu innym atakującym; Seizure, gdzie naszym celem jest kradzież poufnych danych wroga oraz zaniesienie ich do punktu kontrolnego; oraz Escape, w którym jedna strona ma za zadanie aktywnować dwie stacje radiowe, a potem w ciągu zaledwie trzydziestu sekund dostać się do punktu ewakuacyjnego.

 

Wszystkiego dopełnia szczegółowo dopracowana grafika, realistyczne efekty strzałów i wybuchów oraz mechanika rozgrywki. Jedyną wadą może być nieco przesadzone faworyzowanie graczy wydających prawdziwe pieniądze na grę.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)