Bez kategorii, Gry, Gry MMORPG, polecane

Panzar

Panzar

button2

Panzar to nastawiona na walkę pomiędzy graczami produkcja MMORPG przygotowana przez cypryjskie studio Troxit Services, której akcja rozgrywa się w świecie Terra, gdzie stale przenikają się dwa światy: duchowy oraz materialny, co oczywiście prowadzi do różnorakich problemów.

 

Do dyspozycji gracza oddane zostały cztery rasy: ludzie, krasnoludy, orkowie oraz elfy. Na szczególną uwagę zasługuje zaawansowany system tworzenia (a nie wybierania) naszej klasy – musimy opowiedzieć się po stronie bóstwa, wybrać specjalizację oraz szkołę magii w jakiej chcemy się kształcić, dzięki czemu gracze mają możliwość tworzenia dość oryginalnych „krzyżówek”, co czyni grę znacznie bardziej ciekawszą i wciągającą.

 

Oprócz tego, Panzar nie różni się zbytnio od innych MMORPGów – wykonujemy rozmaite zadania, zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia i bierzemy udział w walkach pomiędzy graczami na specjalnie przygotowanych arenach oraz rozbudowanych trybach gry, niemniej, jest to z pewnością produkcja warta polecenia.

button2

/p

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)