Bez kategorii, Gry, Sportowe, Via WWW

Goal United

 

1

button2

Od pewnego czasu na rynku symulatorów przeznaczonych na przeglądarki internetowe dominować zaczęły różnego rodzaju menadżery piłkasrkie, czego dobrym przykładem jest produkcja pod tytułem Goal United.

 

Jak w większości tego rodzaju gier, także i tutaj musimy nie tylko zarządzać finansami naszego klubu poprzez przeznaczanie ich, dajmy na to, na budowę czy remont stadionu i wszelkich udogodnień dla kibiców, ale również wybrać odpowiednią taktykę dla naszej drużyny przed każdym meczem, zmotywować ją do walki et caetera.

 

Rozgrywki prowadzimy przeważnie przeciwko klubom innych graczy. Niemniej, możliwa jest współpraca polegająca na przykład na wymianie zawodników, przyjacielskich meczach oraz innych tego rodzaju elementach. Należy również wspomnieć o tym, że Goal United to bardzo trudny menadżer, w którym sukcesy zaczniemy odnosić najwcześniej po kilku miesiącach.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)