Bez kategorii, Gry, Gry MMORPG, Via WWW

Monkey King Online

Monkey King Onlinebutton2Monkey King Online to jeden z wielu przedstawicieli przeglądarkowych gier MMORPG, w której wcielamy się w rolę bohatera przemierzającego rozległe tereny szesnastowiecznych Chin w poszukiwaniu chwały i przygody.

Świat gry został osadzony na podstawie powieści Wyprawa na Zachód, która opowiada o losie mnicha z dynastii Ming, który postanowił odwiedzić niegdyś Indie w celu odnalezienia świętych zwojów.

W czasie swojej podróży spotkał kilku tajemniczych obrońców będących jego towarzyszami, a zarazem pewnego rodzaju klasami, spośród których gracz może wybierać tworząc swojego awatara: Fox, Bull, Iron Fan oraz Monkey. Każda z tych postaci posiada odmienne umiejętności i statystyki warunkujące sposób prowadzenia przez nią walki.

 

Pokonując przeciwników zdobywamy punkty doświadczenia oraz różnorakie przedmioty stanowiące nasz ekwipunek. Niestety, należy również w tym momencie wspomnieć o tym, iż praktycznie całe Monkey King Online opiera się na wprost niewiarygodnej ilości grindowania a fabuła, mimo że czerpiąca wiele z bądź co bądź ciekawego utworu, została dosyć spłycona, nawet jak na potrzeby przeglądarkowej gry sieciowej.

Produkcja na swoją obronę posiada jednak przyzwoitą grafikę, przyjemną dla ucha oprawę muzyczną oraz rozległy świat, który możemy niemal dowolnie przemierzać.button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)