Bez kategorii, Gry, Gry MMORPG, polecane, Via WWW

Merc Elite

Merc Elitebutton2Merc Elite to przeglądarkowa gra z gatunku MOBA, gdzie wcielamy się w rolę najemnego żołnierza i toczymy potyczki z innymi graczami na jednej z wielu dostępnych map.

Za produkcję odpowiada studio Bigpoint, znane już z innych dzieł przeznaczonych na przeglądarki internetowe, które odnosiły mniejszy lub większy sukces.
Merc Elite opiera się na modelu rozgrywki F2P z mikropłatnościami, nie mającymi jednak szczególnego wpływu na przebieg walk, poza zdobywaniem większej ilości kredytów oraz doświadczenia naszego konta.

Fabuła produkcji zostałą osadzona w przyszłości, gdzie surowce naturalne naszej planety są już niemal na wyczerpaniu a korporacje dominujące nad światem postanowiły wykorzystać wynajętych żołnierzy w celu zdobycia jak największej ilości dóbr oraz wyeliminowania wszelkiej konkurencji. Poczas potyczki naprzeciw sobie stają dwie pięcioosobowe drużyny.

 

Gracz, przed rozpoczęciem właściwej zabawy musi zdecydować się na wybór klasy postaci: Juggernauta, czyli potężne opancerzonego żołnierza mającego za zadanie chronić swoich towarzyszy; Assault, koncentrującego się na pojedynczych dewastujących atakach; Recon, który może niepostrzeżenie przemykać między wrogami; Heavy Gunner wyposażony w potężną broń zadającą obrażenia na dużym obszarze oraz Tactican, odpowiedzialnego za obserwowanie poczynań wroga oraz nękanie go nalotami lub wspieraniem towarzyszy zapasami.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)