Bez kategorii, Sportowe, Via WWW

11 Legends

11_Legends_LogoWymienienie wszystkich przeglądarkowych gier będących wieloosobowym menadżerem zarządzania klubem piłkarskim stanowi zadanie wykonalne, acz zajmujące prawdopodobnie około tygodnia.

Jedną produkcji tego jakże obszernego gatunku jest 11 Legends, która wpisuje się w niemal w stu procentach w kanon takich produkcji, tak więc i tutaj musimy rozważnie wydawać środki naszego klubu, zawierać umowy z różnorakimi zawodnikami, prowadząc ich transakcje kupna oraz sprzedaży, a także dobierać odpowiedni program treningowy dla naszych podopiecznych, dzięki czemu będziemy w stanie wygrywać kolejne mecze.

Dzięki robieniu coraz większych postępów w pięciu się na ligowej tabelce, możemy nawet zbudować własny stadion, z którego czerpiemy różne korzyści, chociażby w formie dodatkowych zarobków.

W wielkim skrócie, 11 Legends to po prostu kolejna gra, w której wcielamy się w rolę zarządcy klubu piłkarskiego i praktycznie, poza niezbyt interesującymi dla osób nie będących fanami futbolu, nie znajduje się w niej nic godnego uwagi.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *