Bez kategorii, Gry MMORPG, polecane

rappelz online

 

foto_rappelzbutton2

Rappelz Online to oryginalna, stale ulepszana i udoskonalana gra typu mmorpg. Swoją zabawę w nią rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci, którą będziemy sterować, o którą będziemy dbać i którą będziemy rozwijać.

 

Tutaj możliwości mamy wiele – po pierwsze jesteśmy w stanie wybrać postać reprezentującą jedną z trzech raz. Po drugie, możemy przyporządkować do niej jedną z aż piętnastu różnych klas – od poskramiaczy zwierząt, aż po walczących toporami wojowników.

Wybraną postać możemy nauczyć niezliczonej ilości umiejętności, wykorzystując zdobywaną wraz z doświadczeniem liczbę Punktów Pracy (tzw. Job Points).

 

Jeżeli chodzi o postać w grze to możemy ją również nauczyć wielu zaklęć, które pozwolą nam zniszczyć naszych wrogów, bądź też uleczyć naszych sprzymierzeńców.

Poza tym gra oferuje niezliczone funkcje, jeżeli chodzi o system poskramiania zwierząt (które później możemy trenować i rozwijać w miarę upływu zabawy), jak również o system walki Player versus Player, oferujący dużą ilość strategicznych opcji.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *