Bez kategorii, Gry, Via WWW

plemiona

 

plemionabutton2

Gra strategiczna o nazwie Plemiona bardzo szybko podbiła serca graczy. W końcu nic w tym dziwnego, skoro gracz wciela się w tej produkcji w rolę wodza, którego zadaniem jest podbijanie innych osad.

Warto jednak zaznaczyć, że rozgrywka nie jest prosta i jeżeli ktoś nie będzie wykazywać się strategicznym stylem myślenia oraz nie uda mu się planować poczynań przeciwników, to szybko taka osoba po prostu przegra.

Trzeba również zwrócić uwagę na fakt, że ze względu na swoją popularność, czasami Plemiona jednocześnie grane są przez wiele osób, co na szczęście w żaden sposób nie wpływa negatywnie na samą rozgrywkę.

Jeżeli ktoś obawia się ataku przeciwników, powinien szybko pomyśleć o założeniu sojuszu, dzięki czemu będzie się miało o wiele większe szanse na zwycięstwo, chociaż z drugiej strony – rzadko się zdarza, aby przeciwnik atakował w pojedynkę. Plemiona wymagają więc współpracy, zaangażowania oraz umiejętności planowania. Gra przeznaczona jest głównie dla osób, które lubią wymagające produkcje.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *