Bez kategorii, Dla dziewczyn

Wakfu

Wakfu

button2Wakfu to MMORPG, które jest jednym z nowszych dzieł francuskiego studia Ankama Studio będącego również odpowiedzialnym za legendarnego już Dofusa, zaś tytułowa produkcja to w pewien sposób jego fabularna kontynuacja, mająca miejsce około tysiąc lat po wydarzeniach mających miejsce w „poprzedniej części”.

W tym wydaniu jednak stawiamy czoła ogrowi imieniem Ogrest, który jest znalazcą zaczarowanych jaj będących artefaktami ogromnej mocy.

Ogrest pierwotnie chciał dać je swojej ukochanej, lecz ta odmówiła przyjęcia podarunku, tak więc nieszczęśliwe monstrum zalało łzami nie tylko siebie, ale także spore połacie terenu The World – świata Wakfu, przez co bohaterowie – gracze są ponownie zmuszeni do udzielenia pomocy.

Do dyspozycji graczy oddanych zostało aż dwanaście rozmaitych klas, a także bardzo ciekawy tryb walk PvP. Wakfu posiada także znaną dobrze z Dofusa przyjemną dla oka, baśniowo – mangową grafikę, która podbiła już serca wielu graczy, a także nadaje produkcjom Ankama Studio niepowtarzalnego klimatu.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)