Bez kategorii, Gry, Gry MMORPG, Via WWW

Naruto Saga

Naruto_Saga_Featured

button2

Od pewnego czasu popularna manga oraz anime pod tytułem Naruto cieszy się rosnącym zainteresowaniem na rynku gier wieloosobowych przeznaczonych na przeglądarki internetowe, osadzonych w tym uniwersum.

 

Nie tak dawno mieliśmy do czynienia z produkcją, która przyciągnęła całkiem sporo graczy – Ultimate Naruto, jednakże teraz powstała jeszcze inna, ponadto osadzona w bardzo podobnym klimacie, również obsługująca turowy systemi walki oraz niemalże identyczną mechanikę i system rozwoju bohatera, a mowa tu o Naruto Saga.

Żeby było ciekawiej, za produkcję odpowiedzialni są ci sami ludzie, co za wymieniony wcześniej tytuł. Szata graficzna też czerpie z tego samego wzorca – kreski typowej dla animowanej serii Naruto.

 

Należy przyznać, że sama rozgrywka jest przygotowana dla graczy naprawdę solidnie i przemyślanie, niemniej jednak wciąż jest to to samo, w gruncie rzeczy bez żadnych większych przeróbek oraz prawdopodobnie kolejna próba wyciągnięcia od graczy pieniędzy przy pomocy różnorakich opcji premium.

button2

About admin

No information is provided by the author.

Komentarze mile widziane

Podoba ci sie artykul, skomentuj go. Nie podoba sie, tez go skomentuj :)